Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerülhetnénk el, hogy...

Hogyan kerülhetnénk el, hogy ne bántsátok meg a családot? Karácsonyi látogatásrol van szó, böv lent.

Figyelt kérdés

szóval dec 10 re vagyunk kiirva de ugy néz ki hamarabb jön a baba kicsit.anyósom már nagyon várja a babát és készül a karácsonyra is ,de még olyan picike lesz a kisfiunk mi megbeszéltük apával hogy nem mennénk el ,de ök még nem tudják.sokan szoktak menni hozzájuk mert nagy a család ,és mi féltjük a kicsinket mindentöl.hogyan lehet ezt sértödés nélkül közölni mi itthon szeretnénk karácsonyozni a babánkkal???

köszi mindenkinek aki ir....


2009. nov. 27. 19:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
kedves 20:21 es.akkor ti már csodálhatjátok a karácsonyi fényeket is :-) hatalmas élmény lesz tuti mindannyiótok számára.amikor az embernek saját családja lesz akor anya ,apa számára az a legfontosabb.ezt mindenkinek tiszteletben kell tartani.szülinapra meg küldjetek egy óriási családi puszit,egyébként kukk be a borika.hu ra annyira jo képeslapk vannak babásak is zenével küldheted,én mindig küldök alkalmakra,ki gyözi ezt a sok köszöntgetést is :-).szióó
2009. nov. 27. 21:24
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

szia :) baromi nehéz helyzetben vagy, kb. mint én... :(

Nekem 1 hetem van! :) anyósomtól kivagyok, eleve ide akar költözni, már most képes azzal felhívni, hogy elmondja, ő az első perctől fog jönni hozzánk és rászoktatja a kisbabánkat, hogy nem kell neki állandóan enni, meg eleve ne legyen anyás! pofám leszakad, tuti nem fogom neki kinyitni az ajtót! mondom a férjemnek, ő meg nem hiszi el! meg is értem, nem ilyen volt anyósom, de most tényleg ilyen!

Oltatni nem hajlandó mert (és ez a legdurvább!!!) eü-s, és ő tudja hogy kell ellene védekezni! 100as c-vitaminnal. na persze. és én nyugodtan menjek majd mozizni, vásárolni, csavarogni, mert ő vigyáz az én babámra, jah és már berendeztek neki náluk egy szobát. Minden van! Kiságy, pelenkázó, ruhák (3 éves koráig) pelus.... minden!ahelyett, hogy nekünk segítenének!

jaj nagyon félek, szerintem 1 percre elbambulok és ellopja a kicsikémet :(


Húúúú, ne haragudjatok, hogy ezt leírtam, de olyan jól esett!

Lényeg, hogy állj a sarkadra, most kell megmondani a véleményedet és tartsd magad ahhoz. nem sértődhet most meg, mert az unokájáról van szó! szorítok neki, légyszi te is nekem :)

39h km:)

2009. nov. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, szorítok neked!!! :) késő van.. :)
2009. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is kerek-perec meg kell mondani, hogy 6 hétig, vagy még inkább 2 hónapig nem viszitek a picit sehová, mert tél van, járvány van. A legjobb az lenne, ha a férjed mondaná el ezt az anyukájának.

Felelőtlenség lenne elvinni. Ne legyen önző nagymama, értse meg és fogadja el.

Remélem, nem lesz gond :)


Könnyű és gyors szülést kívánok Neked!

2009. nov. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
szióka 01:04 es kismama,hááát a te szitud sem egyszerü tényleg én attol kilennék ha itt okoskodna mit akar ö szokatni más gyerekéhez majd amit te jónak látsz ugy cselekszel a kicsivel kapcsolatban.mi az h ne egyen :-))és ezt szerinted komolyan is mondta?elképesztö.na és a gyerek szoba nálluk,szép gesztus csak nem biztos hogy ti akartok élni az ottalvós lehetöséggel.minden jót nektek és könnyü szülést én is abban bizom :-)).te melyik városban szülsz?
2009. nov. 28. 12:32
 16/21 anonim ***** válasza:

01:04 vagyok. Biztos, hogy egyenlőre nem fog náluk aludni a baba, most csak rám lesz szüksége, a tejcimre... :) bár lehet én vagyok a hülye... bízom benne, hogy majd a férjem beszél vele!

Pesten szülök, kezdek félni, már elég hárpia vagyok, szerintem a szülés miatt :D

Te hogy bírod az utolsó napokat?

Neked is gyors és könnyű szülést!!! :)

2009. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
akkor bizzuk az apukákra :-)!igen én is elég ingerlékeny vagyok sajnos :-(,félek az ismeretlentöl kicsit,de biztatom magam hogy nemsoká a karomban lesz a kisfiunk.elég nehéz az alvás vagy fekvés fáj a pocakomnak már elég nehéz a baba.nektek milyen nemü a baba??és mi lesz a neve??
2009. nov. 28. 19:22
 18/21 anonim ***** válasza:

Szióka! Igaza van az egyik válaszolónak (01:04). Most kell a sarkadra állnod. Igazán meg kell érteniük, hogy össze kell még szoknotok a babával, kialakítani a napirendjét (úgy, ahogy nektek is jó) és ha nem lenne járvány én akkor sem vinném még 2-3 hetesen sehova, nemhogy családi összeröffenésre. Mond azt, hogy elviszed, ha mindenki egész este szájmaszkot használ és nem fogdossák(-:(-:az biztos nem tetszene nekik(csak vicc volt)Normálisak, hogy ezen kiakadnak?

01:04-esnek: Én a saját édesanyámmal megbeszéltem, hogy nem tudom, hogy mennyire lesz rá szükségem az elején, de lehet, hogy egy párszor majd megkérem, hogy aludjon ott (a férjem sokszor éjszakás)vagy hívni fogom, ha valami segítség kel...de esze ágában sincs odaköltözni hozzánk. Azt mondta, hogy ha igénylem, akkor segít, de ez a mi pár hetünk, nekünk kell rájönni, kialakítani a kicsinkkel való kapcsolatunkat. Felnőttek vagyunk. És ő az édesanyám, nem az anyósom. Még ő is megérti. Persze ugyanúgy az unokája mindkettőnek, de olyan sok gondja lehet egy kismamának az első hetekben a saját testével is(cicivel, vérzéssel, gátsebbel, varrattal...) nem biztos, hogy szüksége van a párján kívül bárkire.


Szóval Lányok, csak keményen! Ne hagyjátok, hogy elrontsák a rokonok a babátokkal való ismerkedés időszakát 33. hetes kismami

2009. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia!20:21-es vagyok.Pfuuu sajnálom h nem lesz veletek a kispapa és sok kitartást kívanok neked/tek.február 20.-ka környékére vagyok kiírva már alig várom szeretnék túl lenni rajta és látni a pici lányunkat:)És sok Boldog Ünnepeket és mégegyszer könnyü szülést.Cija
2009. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

01:04es vagyok :) bocsi, hogy nem válaszoltam, de olyan nehéz ülni :( (meg aludni is:()

Még egyben vagytok? mi még igen, de bízom a holnapi teliholdban :))) vagy az szerda?

Nekünk is kispasink lesz :)

anyósomat el fogom küldeni, valóban egy dolog a baba-persze a legfontosabb!- de ahogy írta az utolsó előtti válaszoló, a gátseb, a vérzés, meg elve, hogy feküdnék pizsiben délben ha anyósom a fejem fölött áll?

De azóta beszéltem a férjemmel és megígérte, hogy az első látogatásukkor tisztázzuk, hogy én mit szeretnék :)

2009. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!