Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen nagyon sok a +14kg...

31 hetesen nagyon sok a +14kg hízás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó..a terhességi diab. és a hízás két teljesen külön dolog...a diab. hormonok miatt van..Én írtam,h első terhességemnél +12kg volt ilyenkor...semmi bajom nem volt...Mostanival +5 kilónál járok,mivel cukros lettem és diétáznom kell..Mindkét terhességet ugyanannyi kilóval kezdtem,egyiknél sem étkeztem máshogy..sőt mostanival többet mozgok a nagy miatt..és mégis most jött elő...

félre ne értsd,én is azt írtam,h sok a 12kg..csak szólni szerettem volna,h ne keverjük a szezont a fazonnal..

2013. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 31 hetes és 4,5kg-nál tartok + 2 hete nem is híztam semmit.Tartom a súlyom azóta is.

Szerintem a 14kg hízás az sok.

Mondjuk az sem mindegy hogy milyen magas vagy és hány kg-val indultál.

2014. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!