Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen nagyon sok a +14kg...

31 hetesen nagyon sok a +14kg hízás?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem extrémen sok, de ennyiből már biztosan ment rád is. Ahhoz, hogy egyáltalán ne hízz, a végére max 10-12 kilónál megáll a gyarapodás.

De ha amúgy nem érzed úgy, hogy túl sokat nassolnál, akkor ne foglalkozz vele, ez most nem a fogyókúra ideje. Később, ha zavar a felesleg, majd leadod.

2013. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, de az átlag 10-14 kiló az egész terhesség alatt - ám attól is függhet, mennyiről indultál vagy vizesedsz-e.
2013. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Példának írom saját magam. Legvégére 12 kg plusszal mentem szülni, amiből rám is ment, mert a nadrágokon éreztem combban, meg a mérleg is többet mutatott 3-4 kilóval. Ami amúgy nem tragédia, a szervezet készül a szoptatásra is, arra is raktároz, tehát nem cél egyáltalán nem hízni, de akinek mégis sikerül, szerencsés alkat, örülhet neki. 58 kg volt a kezdő súlyom, nem vizesedtem. (közel 4 kg volt a baba)
2013. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én előző terhességemnél 32 hetesen 12 plusznál jártam,doki már szólt,h jó lenne vissza venni,szóval nem vészes,de sok..
2013. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha 31 hetesen csak 14 kg plusz lenne rajtam majd,mert én most vagyok 27 hetes és pont tegnap mért a védőnőm és már 12 kg plusz van rajtam,úgyhogy szerintem rajtam 31 hetesen már olyan 16-17 plusz lesz.
2013. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31 hetesen nem sok,a 14 kg hízás. 20 kg is még normális, 21 kg-tól felfele sok,de hamar lemegy rólad mind.
2013. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a 31. hétig 15 kilót híztam. Nagyon vizes voltam.

+23 kilóval mentem szülni a 41. héten.

Soknak sok, de én pl semmit nem tudtam tenni ellene, hiába voltam só-és fűszerszegény diétára fogva.

2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vészes.

Párom húga az egész terhessége alatt +25-öt szedett fel, a 31. héten +20-nál járt....10 hónapos a kislánya, és szebb az alakja mint terhesség előtt....szóval ne aggódj, ha fel is jönne egy felesleg, lemegy az hamar :)

Ha zavar mégis, akkor figyelj jobban az étkezésre, és mozogj annyit, amennyit tudsz.

Üdv, ikres 18. hetes, +0.5 kg-mal :)

2013. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 35. hétben és nekem is 14 kiló jött fel eddig. A dokim pont tegnap szúrt le emiatt, de most már én is rettenetesen vizesedek, minden reggel úgy ébredek, hogy a fejem, kezem, lábam háromszorosára van dagadva és nem nagyon múlik el napközben sem.

Szerintem ne aggódj, még a 20 kiló bőven belefér!

Jó babavárást!

2013. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én el sem tudom képzelni még a 10 kg-ot sem. Mert 33 hetesen 5 kg van rajtam és néha már alig kapok levegőt. Nyomja a baba már az egész medencém,hólyagom, gyomrom stb...Bár ahová járok terhesgondozásra, mindenki ilyen súlyban van, nem igazán hagyja a doki/védőnő sem ,hogy elszaladjanak a kilók.Főleg akinél a cukor emelkedett, ott szigorú diéta van, tehát nem is tudom,hogy +14-15 kg hízásnál, hogy nem jön elő az emelkedett cukorszint.Nekem az 5kg plusszal is gyakran már megterhelő egy lépcsőn felmenni is.
2013. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!