Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen sok a 2 kg hízás?...

18 hetesen sok a 2 kg hízás? A védőnőm kórházzal riogat :- (

Figyelt kérdés
Ma voltam a védőnőnél. Tudni kell hogy túlsúllyal indítottam a terhességet,de minden eredményem rendben,a teljes vérképemen 3 db eltérés volt az is a fogínygyulladásom miatt. Szóval tökéles egészségi állapotban vagyok,a babával is minden oké. A védőnő meg azt mondta rengeteg ez a hízás kórház lesz a vége.Én nem akarok kórházba menni,de akkor mégis mit kellene ennem hogy ne hízzak semmit. Más nem terhes is felszed 2kg az ünnepek alatt,nem? Most megijesztett nagyon. Azt mondta terhesség végére max. 3-4 kg-ot hízhatok. Na de mégis hogy csináljam?
2013. jan. 30. 12:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nem illik ilyet kérdezni, De hány kg vagy? :O Mert az hogy a védőnőd azt mondja hogy két kiló hízás az rengeteg az azért durva.. Én 60 kilóval indultam neki a terhességemnek, magas is vagyok, átlagos testalkatú, az első 20 hetet végighánytam, 4 kiló lement rólam, kórházba akart küldeni a védőnőm, a 20. héttől rohamosan elkezdtem hízni, szülésig, 19 kiló jött fel rám. A védőnőm mindíg cseszegetett érte, a dokim nem mondott rá soha semmit, és nem kellett a hízásom miatt soha befeküdnöm. Egyébként ha be kell feküdnöd, azt sem a védőnő dönti el hanem a doki. NNem érdemes vele foglalkozni.
2013. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
64%

Ez most komoly????????? :O

Már ne is haragudj,de a védőnőd és nagy hülye!!!Semmi a 2 kiló hízás..

Én 23+6 hetesen már 10 kilóval voltam nehezebb,és azóta már biztos híztam megint.A te védőnőd nem normális!!!!Engem már riogat a védőnőm a +10 kiló miatt,de azt meg is tudom érteni,mert 78,5 kilóval kezdtem és már 88,5 kiló vagyok.


26+1 hkm

2013. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora a túlsúlyod, de azért 2 kiló egyáltalán nem sok a 18. héten. A vége felé még jobban kell vigyázni, de ezt te is tudod. Nem lesz gond. :)
2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
*de a védőnőd egy nagy hülye
2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok!de azért figyelj oda,szerintem a védőnőd is emiatt riogat,messze még a vége
2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol van ez a védőnő, de én nem akarnék vele találkozni, az biztos. Ez buta és akkor még enyhén fogalmaztam. 3-4 kg csak a gyerek maga és akkor még a lepény nincs benne. Akkor neked a terhesség végére csakis fogynod kellene. Ez kész... Havi egy kiló hízás a normális. Nem lesz ebből kórház, a védőnő nem tudom honnan szedte. Más ennyi idősen már többet is felszed. Nyugodj meg és ebben az esetben ne hallgass rá!
2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem ezt miért jó az hogy ha a terhesség alatt csak 4-5 kilót hizik valaki röhejes, én 27 hetes vagyok 16 kilónál járok nekem is mondja a védőnő hogy sok,igaz én ikreket várok, és érzem is hogy sok, diétázom kb 2 hónapja állt be addig hiztam a javát.dehogy 2kg miatt kórházzal rémisztgessen az azért nem semmi
2013. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
174 cm-hez vagyok 90 kg. Tudom sok,de nem látszik hogy annyi lennék,mindenki meglepődik mikor megtudja. Vastag csontozatú vagyok. Inkább combos,fenekes vagyok :-)Terhesség előtt a hasam tök lapos volt,tehát nem mondanám magam nagyon kövérnek :-) Odafigyelek mit eszek,semmi cukros üdítő,csak víz,édesség nagyon ritkán akkor is 1 szelet süti max. Este 5-6 után nem eszem,ha esetleg igen akkor is csak gyümölcsöt. Nem tudom mit kellene még tennem.
2013. jan. 30. 13:07
 9/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg megpróbálok odafigyelni az étkezésemre. Még egy kalória táblázatot is a kezembe nyomott,hogy mit ehetek. Maximum 1500 kalória egy napra. Én sem szeretnék sokat hízni,de fogyókúrázni biztos nem fogok.
2013. jan. 30. 13:10
 10/44 anonim ***** válasza:
50%
2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!