Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen sok a 2 kg hízás?...

18 hetesen sok a 2 kg hízás? A védőnőm kórházzal riogat :- (

Figyelt kérdés
Ma voltam a védőnőnél. Tudni kell hogy túlsúllyal indítottam a terhességet,de minden eredményem rendben,a teljes vérképemen 3 db eltérés volt az is a fogínygyulladásom miatt. Szóval tökéles egészségi állapotban vagyok,a babával is minden oké. A védőnő meg azt mondta rengeteg ez a hízás kórház lesz a vége.Én nem akarok kórházba menni,de akkor mégis mit kellene ennem hogy ne hízzak semmit. Más nem terhes is felszed 2kg az ünnepek alatt,nem? Most megijesztett nagyon. Azt mondta terhesség végére max. 3-4 kg-ot hízhatok. Na de mégis hogy csináljam?
2013. jan. 30. 12:59
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Figyelj! Nem kell a kórháztól félned! Tényleg nagy hülyeséget mondott! Nekem volt mitől félnem, mert eleve 100 kg-val indultam és még így is azt mondták, csak hogy figyeljek oda, hogy mit mikor és mennyit, és hogy max 10-15 kg!!!!!! Meg is lepődtem, hogy ilyen sokat mondtak, de azért 2 kg-ért ilyen herce-hurcát, hát nem tudom az ilyennek nincs jobb dolga mint ijesztgetni a kismamát?

Jah és 14 hetes vagyok és + 1 kg-nál járok! Ezt azért nem lehet így kiszámolni...

2013. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
11-es vagyok! Nyugodj meg így is nagyon ügyes vagy, hogy ennyire tudod tartani magad!!!
2013. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a táblázatot! Egy kiló mínuszban vagyok a táblázat szerint,most megkönnyebbültem :-)Már 3 kg hízás lett volna a minimum :-) Akkor tényleg az én védőnőm ennyire rigolyás a hízással kapcsolatban. Van 3 gyereke,legközelebb megkérdezem ő mégis mennyit hízott. Hátha leszáll rólam.
2013. jan. 30. 13:18
 14/44 anonim ***** válasza:
81%
Szia!:)Nekem azt mondta a védőnő hogy a terhességem alatt 2 kg-ot hízhatok...azért ez is durva nem!?:D
2013. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

én ne hari de kivagyok az ilyen védőnőn még ha túlsúllyal indítottál az a 2 kg akkor sem sok!!!!

szerencsére az enyém egy angyal , csak jót tudok róla mondani !!!!!!! de ő biztos nem hülyítene ilyen baromsággal....

2013. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Irigylem azokat a kismamikat akiknek rendes a védőnője. Én mindig tiszta gyomorgörccsel megyek hozzá,és még csodálkozik hogy 80 a pulzusom :-)Ja és a legjobb hogy ma azt közölte velem,hogy ezentúl gyakrabban szeretne látni ( eddig 3 hetente mentem)a hízás miatt,hetente kell mennem mérésre.
2013. jan. 30. 13:23
 17/44 anonim ***** válasza:
A védőnődnek van gyereke?Mondd meg neki hogy nem minden ugy van ahogy a nagy könyvben meg van írva...
2013. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

bakker sok a feles ideje ha behív hetente méreckedni.....


én váltanék!!!!

2013. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

nem irigyellek... :(

Én 6 kg pluszba vagyok 20 hetesen és senki nem mondta hogy sok lenne nem is érzem annak.

2013. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
A férjem is azt mondta ki ne találjam hogy hetente megyek hozzá :-)Csak ahogy ismerem a védőnőt ha nem megyek képes mérleggel a hóna alatt beállítani hozzám otthon :-)
2013. jan. 30. 13:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!