Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen sok a 2 kg hízás?...

18 hetesen sok a 2 kg hízás? A védőnőm kórházzal riogat :- (

Figyelt kérdés
Ma voltam a védőnőnél. Tudni kell hogy túlsúllyal indítottam a terhességet,de minden eredményem rendben,a teljes vérképemen 3 db eltérés volt az is a fogínygyulladásom miatt. Szóval tökéles egészségi állapotban vagyok,a babával is minden oké. A védőnő meg azt mondta rengeteg ez a hízás kórház lesz a vége.Én nem akarok kórházba menni,de akkor mégis mit kellene ennem hogy ne hízzak semmit. Más nem terhes is felszed 2kg az ünnepek alatt,nem? Most megijesztett nagyon. Azt mondta terhesség végére max. 3-4 kg-ot hízhatok. Na de mégis hogy csináljam?
2013. jan. 30. 12:59
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem vagy te köteles, minden héten bejárni hozzá... Havi egy alkalom is bőven elég lenne... ne menj és kész... csak ritkábban, te is jobban jársz, mert ugye sajnos tényleg nem tudsz váltani...
2013. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
menj csak akkor amikor kötelező, azért ő se szólhat egy szót sem! amúgy meg nem kell otthon beengedni ha csak úgy beállít, még a kaputelefont se venném fel neki, csak ha előre bejelentkezik!
2013. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó,nem megyek hozzá hetente,mert minden nap csak idegeskedve állnék a mérlegre hogy híztam,nem híztam. Odafigyelek az étkezésre továbbra is és amíg nincs semmi bajom és a babának se addig nem foglalkozom a súlyommal. Köszönök mindent kedves válaszolók!
2013. jan. 30. 14:34
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

A 174 cm-hez a 90 kg nem sok!!!

Láttam már brutálisan elhízott nőket (ezúton bocsánat Tőlük,nem bántani akarom Őket!!!!) és hidd el,Te nem lehetsz az!!! Kis túlsúly van,de hát... 2 kg nem a világ!!! Pláne 18 hetesen!!! Bakker... Mennyi idős lehet a védőnőd???

Komolyan,ledöbbentem!!!

Én azt mondom,hogy 10-12 kg hízás még simán belefér a végére!

Na és azok akik "normál" testalkattal indulnak neki a terhességnek,és a végére akár 30 kg-t is magukra szednek?? Őket már temetné a védőnőd??- bocsánat,de nagyon kiakadtam!!


Ha nincs terhességi diabéteszed,magas vérnyomásod- ami párosul a korai vizesedéssel,akkor nincs is miért kórházzal riogatni Téged!!! (de ezt egy védőnő-bárhol is szerezte a papírját- igazán tudhatná!!!)


Üdv: nagycsaládos

2013. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
A te hízásod egyáltalán nem sok 18hétre. Én mondhatnám magamat kövérnek mert 162cm vagyok és 78kg kezdtem a terhességet. Szóval jócskán van felesleg. De szerencsére nem sokat híztam 2kb pedig 30hetes vagyok :) Védőnőm is meglepődött mert hát itt voltak az ünnepek pedig nem is diétáztam szó szerint zabáltam :) Ha ülök nem is látszik a pocim olyan "kicsi" vagy jól össze lehet téveszteni hogy megint jó sokat szedtem fel. Volt már rá pl hogy egyik ismerősöm megszólt hogy meghíztam le döbbent mikor megmondtam hogy terhes vagyok kicsit zavarban is volt. :)
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"A 174 cm-hez a 90 kg nem sok!!! "


Szerintem sem! Valaki azt írta, hogy a belinkelt táblázat ostobaság, mert nektek(???) 10 kiló alatt kéne maradni. Szerintem az a táblázat egy tök jó viszonyítási alap, és nem tudom, de ha én beírom az adataidat akkor pont 10 kiló körül jön ki a vége, de mindegy. Akiknek nagyon keveset szabad felszedniük azok akik tényleg nagydarabok és zsírosak (bocs), van miből könnyen és gyorsan veszíteniük, de ahogy a kérdező is írta, egy erős csontozatú embernél ilyen adatokkal nem lehet olyan hatalmas felesleg!!

2013. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se normális a védőnőd.Én 172 cm vagyok és 80kg-mal kezdtem a terhességet.Igaz,amikor én voltam 14 hetesen,akkor még csak 1 kilót híztam(rajtam is van felesleg) és kérdeztem a védőnőmet,hogy ez így sok,hogy pufi vagyok egy kicsit?Azt mondta,hogy teljesen jó mert más ilyenkorra már magára szed 5-8 kilót és,hogy csak így tovább,havi 1kg igen is belefér.Ne is törődj vele.Úgy egyél és annyit,amennyit te jónak látsz. :) 17hkm
2013. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Manapsag az a terendy ha egy kismama fogy nem hizik.Nem is ertem.34.hetes vagyok a multkor fogytam egy kilot tok beparaztam.A vedono meg majd kiugrott a borebol annyira orult.75 kiloval indultam most vagyok 77.Mintha szegyen lenne hizni.Sokat olvasom,hogy rengeteg kismamat ezzel frusztralnak es lelkiismwret furdalast keltenek benne ha hizik egy kilot.Nevetsegesnek tartom.Persze ha valaki tenyleg annyira tulsulyos vagy cukros vagy a vernyomasaval van gon ugy ok.Na de hogy neked sok lenne a 2kilo en nem gondolnam.
2013. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok trendy es nem terendy:-)Bocs csak telefonrol irok:-)
2013. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!