Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25 hetesen a 7,5 kg hízás...

24-25 hetesen a 7,5 kg hízás soknak számít?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok és szerintem én is ennyit hízhattam. Pontosan nem tudom, sajnos nincsen mérlegünk. Normálisan eszem, nem zabálok, jól is érzem magam. Az én környezetemben mindenki azt mondja, alig híztam.
2013. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még egyszer annyit híztam, szoval, szerintem teljesen rendben van ez a 7-8 kiló..
2013. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam. :) Mindenki azt mondja,hogy nem látszik rajtam csak annyi,hogy a pocim növekszik.A párom szerint se vagyok dundi.Viszont a védőnőm meg mondta,hogy már most nem sok van hátra és hogy nem nagyon kellene 15 kg-nál többet hízni...stb.Végül is e miatt aggódtam.Bár sokan mondták azt is,hogy ez csak egy mostani hülyeség,hogy ennyire szabályozzák a hízást.Hát,nem tudom.Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 22. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
a védőnőknek mindig baj van az ember súlyával, szerintem még Rubint Rékára is rászóltak:D nyugi, tök normális vagy:)
2013. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D Köszi!Ezen jót nevettem.Hát biztos,hogy nem fogok éhezni azért,hogy a védőnőmnek jó legyen.
2013. márc. 22. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 25.hetes kismama vagyok én eddig 3 kg híztam,de azt is az első 12. hétben.Rajtam van túlsúly,úgyhogy nem hinném hogy sok lenne neked a 7,5 kg hízás. Nyugi a védőnő engem is mindig csesztet pedig nem is hízok,hogy nem kellene sokat felszedni. Hát nem is az a cél gondolom egy kismamánál sem.
2013. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én a 23. hétre kereken 10 kilót híztam,ezért engem diétára fogott a védőnő,amit persze nem olyan könnyű betartani.Most 33+3 hetes vagyok,és olyan plusz 13 kilónál tartok..ja és túlsúllyal kezdtem( 78,5 kilóval) és most vagyok olyan 91-92 kiló.

Hát tudom,hogy sok,de nem tudok ezzel mit kezdeni,sajnos a terhességem elejétől kezdve az édességet kívánom :( És nem is ettem meg mindig mindent amit megkívántam,hát ha még meg is ettem volna,nem is tudom,hogy már mennyinél járnék. :/ Egyébként azt mondják a családtagjaim,hogy nem látszik rajtam,hogy ennyit felszedtem. :)

160 centi vagyok.Rajtam mondjuk van egy kis víz is..a kezeimen meg a bokáimon,de nem túl sok.

2013. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ragaszkodsz az "ideális" számokhoz, akkor tudtommal a második trimeszter elejétől heti kb fél kiló az ideális a szülésig. Azaz 12. héttől neked 13*0,5=6,5 :)


Szóval 1 teljes kilóval többet híztál... te kis dagi! :):)


Viccen kívül, szerintem teljesen jó, bár én 27 hetes vagyok és alig-alig híztam, ráadásul előtte is vékony voltam... szóval én pont az ellenkezőjén agggódom, de nem vagyunk egyformák, nyugi.


Étkezz egészségesen, a többit meg majd a szervezeted eldönti :)

2013. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én 20 hetes vagyok, és annak ellenére, hogy nem eszem cukrot és lisztet, már 6 kilót híztam.
2013. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cavalli ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok 50kg-val kezdtem most majdnem 56 vagyok :/. Én sem zabálok, annyi , hogy sajnos kevesebbet mozgok, mert a sportról le kellett mondanom. Viszont engem még csak terhesnek sem látnak :(. Sokaknak amikor elmondom, hogy mennyit híztam, azt mondják kellett is.. Szerintem sem híztál sokat. Minden ember szervezete más.
2013. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!