Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 12 kg hízás. Sok,...

30 hetesen 12 kg hízás. Sok, ugye?

Figyelt kérdés
Van vagy volt valaki még így?Mennyi lett a vége?
2012. aug. 4. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76kg-al estem teherbe(elég magas vagyok)és 96 kg-al mentem szülni.Az 20kg,és a nagyja olyan 30.hét előtt jött fel.
2012. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok!viszont a kórházból 86kg-al jöttem ki.

Tehát te sem 12kg-ot híztál,abból sok a baba, a magzatvíz,stb.

2012. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én 171 cm vagyok és 62 kg-al estem teherbe.Nem voltam se sovány,se kövér...
2012. aug. 4. 09:11
 4/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a 12 kilónak a fele kb a baba,stb?
2012. aug. 4. 09:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok és plusz 5 kg-nál járok.Engem nem is érdekel,majd leadom most a baba egészsége a fontos..:)

26hkm

2012. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar annyira a kg,csak gondoltam megkérdem hogy mi a véleményetek...A párom nem is engedi hogy ne egyek normálisan!Azt mondta most a baba az első és majd utána leadom.Ezzel én is így vagyok teljes mértékben!!!!
2012. aug. 4. 09:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem amúgy nemvészes.Egyik ismerősömet pl 14 hetesen diétára fogta a dokija mert felkapott 10 k.Na az sok de sztem ez nem.Tényleg a baba, a víz,a méh,a méhlepény.Ezek mind súlyt nyomnak,és a szülésnél jócskán le fog menni..:)
2012. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé relatív, hogy sok-e. Nem mindegy mennyivel kezdted stb. Ahogy olvastam teljesen normál súlyról kezdted.

Nem is kell görcsösen ezzel foglalkozni, nem mindenki hízik egyformán, és van aki az elején van aki a végén szed fel kilókat.


Egyébként ami szintén érdekes, legalábbis most elgonolkoztam rajta... kérdezted hogy akkor a 12 kilónak a fele kb. a baba és minden más?! Hát nem tudom.

Én 31 hetes vagyok , és 2 kilóval kevesebb mint a terhességem elött. És nem kellett diétáznom, tehát nem amiatt nem híztam. Egyszerűen leadtam az elején 5 kilót, abból 3 jött vissza a 31ik hétre. Szóval érdekes dolgok ezek...


Egyébként szerintem nem sok a 12 kiló!


31hkm

2012. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kb 7kg lesz a végére a baba, magzatvíz, az 1L plussz vér és a méhlepény súlya, és ha még lesz rajtad vizesedés, az is lemegy rögtön szüléssel.


Én a 7.hónapig 7kg-ot híztam és a végén plussz 13kg-al mentem szülni, a végén indult be a tartalékolás. Most a 2. terhességemnél látom h mivel itt már az elején farkaséhséges zabálós rohamaim vannak, nem mindig a mértéktelen egészségtelen zabálás dobja meg egy-egy kismama végső súlyát. Én evés után fél órával már kaparom a falat olyan éhségérzetem van, remélem elmúlik, mert csúnya lesz a vége ha így maradok. Próbálj sokszor kevesebbet enni!És ha nassolsz, ahelyett inkább gyümölcsöt.

2012. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a baba-méhlepény-egyebek a 38.-40.hét környékén teszik ki a 7kg-ot, tehát a 12nek most a fele nem csak ezek, hiszen a babád nem 3kg körüli.
2012. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!