Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen 5kg hízás sok?

23 hetesen 5kg hízás sok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább irigyellek :) 24 hetes vagyok és már +8 kg feljött rám :(
2012. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pont ideális.
2012. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ide pötyögd be az adataidat, és kiadja Neked, hogy épp mi az ideális. De kisebb eltérések miatt én nem aggódnék, mert ez is csak egy átlag...


[link]

2012. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 18hetes múltam, az elején fogytam 5 kilót, most azt tartom. Nem tudom, hogy sok-e, de szerintem ne aggódj miatta. Persze érdemes odafigyelni, de ennyi miatt nem kell még aggódnod.
2012. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ne irigyelj, mert amúgy is túlsúllyal kezdtem, 80kg-mal és 168cm vagyok :( nagyon figyeltem, remélem nem fogok megint 25kgot hízni mint az elsővel.

2012. máj. 10. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nem sok, nyugodj meg! én +huszon kg-val mentem szülni, mondjuk a tavaly nyár az abszolút meleg volt, egyébként is utálom azt az évszakot, sok volt a vizem, dagadt mindenem, így jött ki az a sok sok kg :) a védőnőm mindig mondta hogy 10kg ha felszalad, nem gond, de szerintem akkor sincs gond, ha több..majd lemegy.
2012. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60kg-val lettem babás, 80 felett mentem szülni, szülés után voltam 72, most 8.hónapos lányom, és 65 vagyok :)
2012. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetes 4-5 kg...a kalkulátor szerint a minimum hízás...Mivel figyelsz oda az étkezésnél? Én csak a nasira,most a jóidőkben van fagyi minden nap,de ebéd után és más nem...amúgy ugyanúgy eszek és a vacsira figyelek,hogy akkor már semmi olyasmit ne egyek ami hízlal...(kenyér nélkül,édesség nuku)Egyébként szerintem ez nem sok.

Van aki egyenletesen hízik,van aki az elején,van aki a közepén és van aki a végén!Mitől függhet ez,tök érdekes,nem? Nagyon remélem hogy nem szedek fel max 10 kg-ot,ez a cél,majd meglátjuk sikerül e?! :)

2012. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!