Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen sok már a 7 kg hízás?

23 hetesen sok már a 7 kg hízás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 07:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
A java még csak most következik, most fog nőni-hízni a gyerek, tehát ha nem figyelsz az étkezésre, még legalább ennyi várható a végéig. Picit sok szerintem.
2012. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vészes...Van aki az elején hízik sokat,utána meg szinte semmit...Amugy hogy vagy?Ha jól érzed magad a bőrödben akkor semmi gond nincs.Én is 23 hkm vagyok.Én kb 5 kg-nál tartok.üdv.

2012. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Az attól függ,többet eszel és azért híztál vagy nem...

Mert pl én a 21. hétig +4kg és most a 29 hétig azóta +1 kg(pedig itt nőtt a hasam csak),tehát 5kg plusz eddig. Én nem ettem többet semmivel,a szervezet elrakta úgy néz ki :)

2012. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Első!Szerinted akkor én kb még 5 kg-ot fogok hízni,a kérdező meg még 7-et???Szerintem ha a végére 14 kg lesz az nem túl sok! Második vagyok
2012. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Msot vagyok 29 hetes+10 kg van rajtam, és szinte csak a hasamon látszik, minden nadrágom rámjön, azzal a kivétellel,hogy nem éri be a hasam:):)


Az első babámmal ugyanígy voltam, a hízás üteme idáig teljesen megegyezik. Vele a 36 hét után megállt a hízásom, összesen 15 kg jött rám, aminek szülés után 8 hónappal nyoma sem volt(8kg rögtön szülés után, 4k g 1 hónap múlva másik 4 pedig a 8. hónapra ment le)!!!

2012. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
4-nek. Attól hogy más a véleményem, mint a tiéd, had ne kelljen már neked magyarázkodnom. Nem hozzád intéztem a válaszom, hanem a kérdezőhöz. Első voltam.
2012. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Félreértettél.Nem rossz szándékkal kérdeztem!Nem kell mindjárt felhúzni magad!De amugy bocsánat ha megbántottalak!Nem szeretek vitatkozni!!!!
2012. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és 2. voltam!
2012. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól függ most hány kg vagy. A barátnőm csak 5kgot hízott a babája 2700g lett 40 hétre. 80kgról indult.

Én 15kg-ot híztam a kisfiam 3700g-al született. 52kg-ról indultam. Ha nincs velem a 2 gyerekem senki nem mondja meg hogy valaha is terhes voltam pedig 2 hónapja szültem.

A sógornőm csak 6kg-ot hízott de alacsony és rajta nagyon látszik még 1kg plusz is. Egyénfüggő.

2012. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

32kg híztam a terhességem alatt. Nagyon hízékony "fajta" vagyok. Se nekem se a babának nem lett, nem volt baja. Azt hittem, hogy sokat eszek, ezért az orvosom tanácsára elkezdtem írni, hogy mit és mennyit eszek. Ez 2 két hétig volt, ekkor elvittem az orvosomnak a papírt, aki kiszámolta, hogy mennyi kalóriát, zsírt stb. viszek be átlagosan és azt mondta, hogy ennyitől nem szabadna ennyit híznom. Kivizsgáltak, de semmit nem találta. Végig jól éreztem magam. Szülés után egy év alatt fogyókúra nélkül ment le a felesleg és újra 55kg lettem.

Szerintem ne aggódj! Amíg jól érzed magad és a baba is jól van. Élvezd ki a várandósságod minden percét, mert sajnos nem tart sokáig.

Gratulálok a babához, könnyű szülést és erőt egészséget kívánok neked.

2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!