Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvennétek a hordozót, ha jó...

Megvennétek a hordozót, ha jó árban, igényeteknek megfelelő lenne, egyszeri vétel, de még kora terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy babahordót ami nagyon tetszik, az ára is nagyon jó. Vaterán láttam, így nem tudni, meddig lesz meg. Viszont még csak 5 hetes vagyok, a terhesség már biztos, első vizsgálat alapján minden rendben. Már van egy gyermekem, de ami neki volt azt eladtam.
2013. okt. 30. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
én mindig arra gondoltam, h. gyereket akarok, akkor is, ha istenneadj ő nem marad velünk. akkor utána is lesz baba. kárba nem fog veszni. valaki babonás, valaki meg nem.
2013. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen csak tudod az,hogy megveszed elmegy a pici és látod a baba holmikat kikészülsz...Hiába,hogy jön másik...
2013. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Várok még, nem veszem meg, max az aukció végén, hátha meg lesz még. Viszont a baba dolgok nem zavarnak akkor sem, ha netán elmenne a kicsi, mivel a nagyobb fiamról aki 3 éves tele van a lakás babaholmival.
2013. okt. 30. 14:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha alkalmi vétel, akkor igen. Nem biztos hogy később pont olyat raknak fel ami tetszeni fog.
2013. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hu mi kisággyal voltunk igy.álmaim kiságya 25ért 150helyett. de nem vettük meg mert akkor csak 10hetes voltam. ugy döntöttem nem nézelődök a 25.hétig. ha esetleg lenne egy masik olcsobban ami tetszik vagy ugyanennyiért de jobban belezugok akkor megbanom. igy nem vettük meg. és szerencse mert azota megtetszett egy masik is de még elnézünk 1-2helyre hogy többet lassunk.
2013. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én amúgy egy picit megszívtam ezzel.. Kinéztem egy babakocsit, akciós volt, új, boltból persze, de még picit korán. Aztán mondom bolt, lesz majd később is.. Hát annyira elfogyott, hogy már csak olyan színű maradt, ami egyáltalán nem tetszett.. Emiatt én sokat szomorkodtam utána.. Szerintem vedd meg, maximum eladod, amennyiért vetted, de hát miért is kellene eladni, ha minden rendben lesz? :-) Mondjuk én nem vagyok kifejezetten babonás, csak még várni akartam. Hülyeség volt.
2013. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!