Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvennétek a hordozót, ha jó...

Megvennétek a hordozót, ha jó árban, igényeteknek megfelelő lenne, egyszeri vétel, de még kora terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy babahordót ami nagyon tetszik, az ára is nagyon jó. Vaterán láttam, így nem tudni, meddig lesz meg. Viszont még csak 5 hetes vagyok, a terhesség már biztos, első vizsgálat alapján minden rendben. Már van egy gyermekem, de ami neki volt azt eladtam.
2013. okt. 30. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
5 hetesen én nem venném meg. Addig még kismillió ilyen lehetőség lesz.
2013. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha olyat vennél, amiről tudod, hogy tényleg szükséged lesz rá, kelleni fog, ki tudod használni, akkor megveheted, persze. Ilyenkor már más. Nem első gyereket várod, ahol azt sem tudni, hogy az a cucc fog-e kelleni, beválik-e.
2013. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
5 hetesen nem venném meg, meg persze használtat sem vennék
2013. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
én sem venném még meg, és ha autós hordozóról van szó, nem hátiról, használtan tuti nem vennék
2013. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Van aki megveszi használtan, van aki nem. Nekünk nem sokat fog kelleni, de a nagyobbról tudom, hogy hasznos, ha van. Az elsőnél nem vettem semmit a 25. hétig de nem babonából, hanem mert nem foglalkoztatott a dolog. Most viszont tudatos vagyok, tudom mi nincs és mi az ami kell, így akadtam rá erre is.
2013. okt. 30. 13:09
 6/16 anonim ***** válasza:

vedd.

Én nagyon sok mindent megvettem, max. eladod annyiért, amennyiért vetted, nagyot nem bukhatsz. :)

2013. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát én még mindig nem tudom, hogy milyen hordozóról van szó, de ha ennyire biztos vagy benne, akkor meg nincs kérdés. 4. voltam
2013. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Autósról van szó, bocsi. Kengurut mi nem használtunk, mert nem tudtam hogyan kell :) Babakocsival jártunk és fogunk is járni mindenfelé, de ha apa itthon van hétvégeken kelleni fog néha a hordozó is. Azért nem vettem és nem is vennék újat, mert nem látom értelmét, nem tudjuk kihasználni sem. Arra pedig, hogy itthon olykor beletegyem, vagy néha elszaladjunk bevásárolni jó a használt is.
2013. okt. 30. 13:20
 9/16 anonim ***** válasza:
5hetesen..Még nem biztos,hogy minden rendben van.Legalább azt a bűvös 12 hetet várd meg.13hetesen mentem uhra és már nem élt a pici 8hetesen leállt a szíve,5hétig hordtam úgy.Most vagyok 20 hetes,de majd csak 7hónapba kezdek el venni bármit is.Tudod hány akciós baba holmit láttam,de nem vettem meg? Várj egy kicsit még.
2013. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igaz, de kérdésemet pont az ihlette, hogy nem első baba. Az más. Ha netán probléma lenne akkor is elfér, mert ígyis úgyis lesz tesó, ha nem most akkor egyszer :)
2013. okt. 30. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!