Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a szülés onnantó...

Hogyan zajlik a szülés onnantól kezdve, hogy elfojt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi ideig tartott a szülés.
2013. szept. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia en reggel 9kor ertem be a korhazba vizsgalas kozbe elfolyt a magzatviz es 23:30ra szuletett meg a lanyom ,rendszer telwnul jottek a fajasok es nem tagultam 8orakkor vittek be a szuloszobaba ja es kezzel istagitottak :/ de mindenkinek mas szerintem van aki 2ora alatt tulvan ezen remenykedek hogy a masodikkal konnyeb lesz :)boldog baba varast Udv 8hkm
2013. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem éjjel 3/4 3-kor folyt el a magzatvíz. 3-ra értünk be a kórházba. Ott nst, felvették az adatokat. Aztán egy doki megvizsgált. Beöntés. Bementem a szülőszobába, fél 7 körül kezdődtek a fájások. Dokik nézegettek, 9 -kor oxy-t kaptam, mert nem tágultam. Na, onnan....:( Kézzel tágítottak, folyt az oxy. Durva volt nagyon. Este 1/4 6-kor lett meg a baba.
2013. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajnali 5:20kor elfolyt a magzatvíz, 6:37kor született a lányunk sürgősségi császárral.
2013. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írok egy biztatobbat: tesomnak fel 5kor burokrepesztes ekkor volt 6 cm-re tagulva és fel7kor meglett a baba.első gyerek és fel 5ig csak sima kemenyedesei voltak.
2013. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ejfel utan picivel folyt el a viz (de ugy rendesen) fajas nelkul. Bementunk a korhazba, a mehszaj zart volt, mehtevekenyseg gyakorlatilag szinte semmi, gyenge kemenyedesek/osszehuzodasok voltak olyan fel kettotol. 3-kor hirtelen megindult a vajudas, nekem egybol 3 percesek lettek es nem kaptam semmit ehhez, se oxitocin, se mas rasegites. Reggel 7 elott mar babaztam ugy, hogy a kitolas majd egy ora volt (4 kilos baba gatvedelemmel, lassan mehetett csak a kitolas).

Szoval nekem szerencsem volt, mert ez az elso szulesem volt.

2018. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajnali 1 körül kezdődtek a rendszertelen fájások, délután 5-kor 10 percenként jöttek, ezért telefonáltam a kórházba bemenjek-e. Azt mondták várjak még, egyek, fürödjek. Beültem a kádba, mire a fájások rögtön 5 percesek lettek. Újra telefonáltam a kórházba, hogy megyek. Öt perc séta a kórház, szóval átmentem gyalog. Ekkor voltam 6 centire tágulva, lefektettek. Kb. egy óra múlva 10 centire tág voltam, mondták, hogy menjek át a szülőszobábs. Amikor felültem, akkor folyt el a magzatvíz. Átmentem a szülőszobába, kb. este 7 óra lehetett. És innentől belassultak a dolgok. A kitolás csak miliméterenként haladt. A fájdalom viselhető volt, de este 11-re kifáradtam, főleg mivel előző este hajnali 1 óta nem aludtam. A fájások is gyengülni kezdtek, alig haladtunk. Ekkor végre oxitocint kötöttek be, ami gyorsított a dolgokon, így született meg a babám éjfél után 40 perccel. Első szülés, 3300 g.

Számomra nem volt rossz élmény, se túl fájdalmas. Inkább fárasztó.

2018. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!