Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S A magzatvíz csúszós?

S. O. S A magzatvíz csúszós?

Figyelt kérdés
Van egy nagy folt a bugyimon, ahogy megfogtam és összedörzsöltem az ujjammal, csúszós volt. Lehet magzatvíz?

2013. ápr. 21. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
inkább nyákdugó nyugi még :)
2013. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez víz. Nem nyákdugó, az már elment 3 hete. Vizes a bugyim és megfogtam. Az ujjamat összedörzsöltem és éreztem, hogy csúszik.
2013. ápr. 21. 18:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint folyadék.
2013. ápr. 21. 18:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Tegyél be zsepit, ha átázik akkor magzatvíz, amúgy igen kissé csúszós, hány hetes vagy?
2013. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
37. Oké köszi kipróbálom.
2013. ápr. 21. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én úgy tudom mondani hogy amikor elment a magzatvíz (nekem fent repedt meg a burok így csak csordogált) akkor mikor felálltam és mentem akkor ilyen síkos érzés volt csúszós sikamlós, mikor megtöröltem magam akkor is és olyan édeskésebb szaga is van nem olyan mint egy bő folyás.
2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs szaga, teljesen szagtalan. Betettem a zsepit de azóta nem jött semmi:((( Akkor nem szülök?:(
2013. ápr. 21. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
6 vagyok hát figyi ha valóban megrepedt vhol a burok akkor bizony fog még folydogálni azt meg észreveszed. Ha lefekszel majd felállsz újból akkor sem folyik újabb adag?
2013. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nyákdugó 3héten keresztül hol jött hol nem,úgyhogy az is lehet még.Nekem a 28.héten valahol megpattant a burok megvizsgáltak meg minden de rá pár órára semmi nem volt mert elvileg összefort...39hetesen szültem.A magzatvíz amugy pontosan ilyen de igen van egy kis édeskés illata,viszont ha tényleg megzatvíz akkor észre fogod venni ne aggódj ha már jön a baba mert gondolom azért ez is aggaszt.:)Úgyhogy ne stresszelj,ha nem vagy biztos magadban akkor hívj fel valakit(nem tudom van e fogadott dokid vagy szülésznőd)Ha baba akkor könnyű szülést kívánok !Ha még nem, akkor kitartást ehez a pár héthez még!:)


10hetes kislány anyukája

2013. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem jön több:(
2013. ápr. 21. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!