Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most mi? Most 18ra vagyok...

Xtina22 kérdése:

Ez most mi? Most 18ra vagyok kiírva tehát a 40. hétbe vagyok. Mai nap d. u. tól kezdve ha el megyek pisilni pisilek felállok felöltözök és valami még folyik belőlem de nem tudom eldönteni h a magzatvíz szívárog vagy csak pisi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 17:59
 1/9 szsuzs ***** válasza:
ha nem tudod visszatartani, az magzatvíz.
2013. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40. héten magzatvíznek mondanám, vagy akár pár csepp pisi is lehet, bár akkor már inkább fehér folyás. Engem nagyon ki tud akasztani, hogy folyton folyik, mintha bepisilnék, vagy ilyesmi... De ha eddig nem volt folyásod, akkor nem hinném, hogy most indulna be. Fájás nincs, vagy valami?
2013. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azóta hogy vagy ??? folyik még valami ?

ha azóta is folyik akkor biztos magzatvíz..ha csak pisilés után jön akkor szerintem még a bent maradt pisi lesz...


kíváncsi vagyok !! írj ha tudsz !! :)

2013. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj ne is mond nekem is végig van folyásom. Úgyh nem tudom de szerintem pisi. Nincs fájásom. Babóm is mocorog! :)
2013. ápr. 16. 18:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Azóta nem folyik. Csak pisilés után volt ez. Akkor csak pisi lehetett nem? Bár amúgy jó lenne ha elfolyna teljesen a magzatvíz és előbújna a kisfiam! :)
2013. ápr. 16. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak pisiléskor van, akkor pisi. Ilyenkor előfordul, hogy az ember már nem úgy tartja vissza, nagy a nyomás a hólyagon, szóval mikor felállsz, megnyomódhat a hólyagod, és kipréselődik pár csepp. Ha a szülés indulna, biztosan észrevennéd.
2013. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár ha azt szeretnéd, hogy a szülés induljon, szurkolok :)
2013. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen csak észre venném. :D szóval akkor csak pisi lehetett! Sajna :/
2013. ápr. 16. 18:58
 9/9 A kérdező kommentje:
De viszont az normális lehet vagy szülést jelent h nagyon nyomja ki magát a kicsim meg nagyon feszül a hasam keményedik???
2013. ápr. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!