Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetesen allitottatok...

Hany hetesen allitottatok ossze a kisagyat?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok nekem meg nincs azt mondta a parom meg korai,szerintetek kezdjem el lassan?a ruhacskait is meg csak most mosogatom ki a vasarlast sem sietem el meg kell egy par dolog.ti ilyenkor mar kesz voltatok mindennel?
2009. okt. 30. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem még volt, ami hiányzott.

De nyugodtan felállíthatod az ágyat, elrendezheted a ruháit, sosem tudni, hogy mikor mi történik...

2009. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szia ! Nekem már 4 hónapos terhesen meg volt a kiságyam, összerakva, szépen beállítottam a szobánkba, azóta is nézegetem és gyönyörködöm:) Akciós volt, azért vettük meg ilyen korán. Most 25 hetes vagyok, de már csak pár dolog hiányzik, apróságok, nem bírtam magammal és vásároltam majdnem mindent!
2009. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen kezdtem el megcsinálgatni a dolgokat, akkor raktuk össze az ágyat is. Aztán 38. héten beköszöntött a kisfickó, sok dolgot még akkor pótolt a család, amíg kórházban voltunk.
2009. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

33 hetesen kezdem el kimosni, vasalni a ruhácskákat, ágyneműjét és a többit.

A kiságyat kb a 35.héten raktuk össze. Még jó, mert volt vele némi gond...

A kórházi cuccomat is a 33. héttől vásároltam meg (betétek, hálós bugyi, hálóin, papucs) de a táskába 36. héten tettem bele.

Nyugodtan elkezdheted, hiszen a vasalás sem könnyű már nagy pocakkal, és így szépen lassan végzel majd vele. Az utolsó hetekben már inkább a pihenésre vágysz majd. Legalábbis én örültem hogy akkor már kész volt minden.


Jó készülődést és sok boldogságot!


4 hetes kislány anyucija :D

2009. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
35+5 hetes vagyok. Jövőhéten rakjuk össze a kiságyat. A ruhákat már kimosogattam.
2009. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Mi olyan 20-22 hetesen állítottuk össze. A ruhácskákat meg folyamatában készítettem elő ahogy vettem őket.

Szerintem már nyugodtan készülhettek! :))

2009. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok.Már minden megvan a Törpének,a kiságyat a jövő héten állítjuk össze.
2009. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!