Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kiságyat válasszunk?

Milyen kiságyat válasszunk?

Figyelt kérdés

Én gondolkodom az ágyneműtartós változaton, de érdekelnének a tapasztalataitok. Teltvégű vagy sima, kombi vagy szimpla. Érveket és ellenérveket várok.

Szerintetek ez milyen?

[link]



2011. nov. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép :) Így utólag (nekünk sima volt, minden nélkül) olyat választanék amihez van a végén kis pelenkázó, szekrénykével és gyerekággyá alakítható.Csak akkoriban nem volt rá a szobában elég hely :( Ez sokáig jó és praktikus is nagyon!

[link]

2011. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk pelenkázós van, de őszintén szólva csak rövid ideig használtam a pelenkázós részt. A mostani eszemmel elegendőnek tartanék egy pelenkázó rátétet. Bár van rajta kis szekrényke + fiók, ezt szeretem, van hová pakolni. Ez a fajta, itt vettük a bippánál:


[link]


Amit Te linkeltél, számomra az is teljesen rendben van, nagyon szép, bár azt írják, hogy ágyneműtartó nélkül, és olyat szerintem olcsóbban is találsz.

2011. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huu, ezt nem is figyeltem hogy nincs benne az ágyneműtartó. Tökre örültem, hogy ilyen olcsó találtam. Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet.

Nem tudom, hogy megér-e az az ágyneműtartó plussz 10000 FT-ot?! Sok minden végül is nem fér el benne.

2011. nov. 12. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak funkcióját tekintve ilyen van (csak nem ágyneműtartós hanem a pelenkázón elől 2 keskeny polc van és a teteje nyitható majd telibe pakolható szóval ott van az ágynemű tartó ami jelenleg már játéktároló...egyébként nem egy mai darab mert a 20 éves öcsém kiságya volt,de szupi a mai napig és sokféle képen fel lehet használni :)

[link]

2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Mindenképpen olyat vegyél, ami masszív, lehetőleg tömör fa, nem mdf. Görgős ne legyen, miután a barátnőm bébije fel tudott állni, állandóan csapkodta a falhoz.

Legyen stabil, szerintem ez a lényeg. És érdemes a nagyobbat venni (140x70) szerintem. Az ágytámla nálunk tömör faj, így valahogy "védettebbnek" érzem a babót. Szerintem így kevésbé éri huzat, szél, stb... De lehet, csak bebeszéltem magamnak :)

A kombikiságyról lebeszélnélek, teljesen felesleges. Nagy batár, és ha több gyereket terveztek, a gyermeked alól kiveszed az ágyat, a megszokott kis kuckóját a másiknak?

Én nem ágyneműtartósat vettem, a babám cuccait pormentes szekrényben tartom, a váltás ágyneműt is. Nálam kihasználatlan lett volna emiatt.

2011. nov. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jajj, rosszat linkeltem az elején. Itt az ágyneműtartós változat.23.300 Ft. Szerintem jó árban van.


[link]

2011. nov. 13. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi még nem vettünk, csak a barátainkét, rokonok gyerekeinek ágyát néztük meg eddig.


Nekem ami szempont volt, hogy 3 fokozatban lehessen állítani, így az elején nem kell annyira hajlongani, meg szerintem jobb, ha több fokozatba lehet állítani, nem csak mondjuk kettőbe.


Nekem nem tetszik az a fajta sem, amiben az elülső oldalán van ilyen kivehető rács. Tudom az a funkciója, hogy egy idő után ott ki-be tud mászkálni, de ha már ilyen ki-be mászkálós a gyerek, akkor minek rács?

Ha meg pont védeni akarod,hogy ne jöjjön ki, akkor meg minek jó ha kiszeded?


Én még olyat is láttam, amiben van ilyen ringató funkció, bár már nem tudom melyik oldalon. Aztán ha már nem kell hogy ringatni lehessen, akkor lehet fixálni is az egészet.

Asszem ez is ilyen feláras volt, de akkor inkább már egy ilyen funkció, mint egy ágyneműtartó.


Én akkor vennék ágynemű tartósat ha tényleg nagyon kevés a hely, hiszen az ágy alá ágynemű tartó nélkül is tudsz pakolni bármit, mondjuk ami dobozban van, és akkor nem adsz ki 10.000-el többet az egész ágyért az ágynemű tartó miatt, mégis kihasználod így is a helyet.


Nekem a telt végű tetszik, sőt olyat is láttam, aminek a hátoldala is telt, és csak az eleje rácsos, így ha fal mellé teszed, akkor mondjuk nem a falat koszolja a gyerek, hanem az ágyat.

2011. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk tegnap jött meg a pellenkázó komód. nagyon szuper mert levehető a pellenkázó rész és utána komód ként funkcionál. Nekünk külön lesz a kiságytol mert másképpen nem fér be a szobába. Ugyanolyan mint a szekrény és utána sem kell kitennem. Előre gondolkodtam, hogy ne legyen sok pénzkidobás.
2011. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!