Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre babát váró kismamák...

Novemberre babát váró kismamák, összeraktátok már a kiságyat, vagy ez még nagyon korai?

Figyelt kérdés
Már itthon van minden. Kiságy (dobozban), matrac, ráscvédő stb... Már olyan jó lenne összerakn!
2011. aug. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a te lelkednek könnyebb:)) Én még babonából nem igazán vásároltam, majd ráérek:) De azt is megértem,aki másképpen érez. Tényleg, ha jó érzés neked, akkor rakd össze azt a babszobát. Miért is ne?:)
2011. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mire vársz?rakd össze.ugyan én a másodikat várom novemberre,de már beraktam a szobába.most szoktattam át a tesóját rendes ágyba.én is nézegetem már,elsönél a babakocsit is összeraktam pedig csak 15 hetes voltam akkor.
2011. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne rakd össze, semmi értelme. Csak kerülgetnétek meg le kellene még takarítanod vagy 20-szor, mert poros lesz. Még nagyon sok idő van vissza. A helyedben október elejéig biztos várnék vele. Nálunk apa rakta össze, amikor a kórházban voltunk a kicsivel.
2011. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi kb.másfél hónappal a szülés előtt raktuk össze.
2011. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi már összeraktuk. Nagyon sok mindent meg is vettem már, nem akarok az utolsó pillanatban kapkodni. Meg ha valami közbejönne és bekerülnék a kórházba(ami ne történjen meg) ne apának kelljen kapkodni :) Ezért mi mindent időben megcsinálunk :))
2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

HAJRÁ!!

MI AZNAP ÖSSZERAKTUK AMIKOR HAZA HOZTUK APA ANNYIRA IZGATOTT VOLT HOGY MILYEN LEHET ,HOGY NEKIÁLLT ESTE 10-KOR ÉS HAJNAL 2-IG CSINÁLTA :).Nem is tudtuk volna hol tárolni akkora csomagba volt mert kombi kiságy.

A babakocsit meg másnap!

Nincs útba és jó érzés mikor rá nézek!

A babonát meg legyőzte a realizmus most volt jó áron és nem akartam nagy hassal szaladgálni,elég lesz az apróságokért.

Üdv 27 hetes km.

2011. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sumergo ***** válasza:
November 7-re várjuk, de még nem is vásároltunk semmit!!! Így nyilván nincs mit összerakni!
2011. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nem raktuk még össze,mert csak a kiságy van meg,a matrac,meg rácsvédő nincs.De amint meglesz(szept.közepe) összerakjuk és letakarom valamivel,hogy addig se porosodjon.Nov.10-re várjuk a kis manót.
2011. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én december elejére várom a másodikat :) és mi is már rég összeraktuk :) annyira jó érzés nézegetni és azt sem bánom ha le kell többször takarítani, mert abban is örömömet lelem
2011. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!