Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akiket novemberre írt ki a doki az első babával? Hogy vagytok, mozog már a bébi?

Figyelt kérdés
Én még csak olyan nagyon apró kis bugyogást érzek néha, 2-3 naponta.
2010. jún. 23. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én október végére vagyok kiírva.Nekem a babócám már április vége ota mocorog,persze akkor még én is csak bugyborékolást éreztem,de nekem mostanra már akkorákat rug hogy néha kívülről is látszik.Én is az első babámat várom és ahoz képest én elég korán éreztem már a mocorgást,de ez mindenkinél más.Amúgy nagyon jól vagyok szerencsére csak egy kicsit fáradékony lettem az elmúlt napokban.Amúgy mostmár hogy érzed a bugyborékolást nemsokára megérzed a mocorgást is.Nagyon jó érzés,én mindig mosojgok ha megérzem majd meglátod.Remélem veled is minden rendben,szép babavárást.

22hkm

2010. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én november 1-re vagyok kiírva,és már érzem a pici fiamat:) A 16.héttől kezdtem érezni,mostanra már nagyon jól érzem minden nap és néha jó nagyokat rug a pici lábaival:) Imádom,minden nap azt várom,hogy érezzem.Jó érzés nagyon.Egészséges babavárást!!!!
2010. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! En nov. elejere vagyok kiirva. Jol vagyunk. A kisfiam mar masfelhete egyere erezhetobben mozog. Ma is mar rendesen ereztem a rugasait! Olyan erdekes erzes.!Majd meglatod! Egyebkent te jol vagy?
2010. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, én is jól vagyok, csak már nagyon várom a rúgásokat, hogy érezzem konkrétabban a babát. :)

Nagyon várjuk ezt a picit. Örülök, hogy Ti is jól vagytok és egészséges, boldog babavárást Nektek is!

2010. jún. 24. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!