Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre váró kismamik,...

Novemberre váró kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a vásárlással? Hány kilót szedtetek fel eddig? Tudjátok a nemét, nevét? Nekem kisfiam lesz, Márk és eddig 6kg-nál járok. Már megvan minden amire a kicsimnek szüksége lesz, csak össze kell rakni a bútorokat.
2011. szept. 23. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk lány lesz, és Ágota lesz a neve:-) Nekem már van egy nagyobb gyermekem így majdnem minden van:-) Holnap készülünk bababoltokba megnézni amik kellenek(ágynemű, babahajkefe, biztonsági babafürdető szivacs, matrac...)ezekből újakat szeretnék.

Egyébként teljesen más ez a terhesség mint a fiammal. Most sokat vagyok rosszul(még most is), itt fáj-ott fáj, hízni is csak 3kg-ot híztam, és nagyon könnyen fáradok:-( A fiammal energiabomba voltam, és híztam 18kg-t:-)

2011. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsombor nov.közepén érkezik, a tesója is nagyon várja.Sokmindenből új kellett,elsőre sok bakot lőttünk.Most már csak apróságok kellenek,shea vaj,ilyesmik.
2011. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
November elején érkezik első fiunk,Noel...10kg ugrott fel eddig. Babakocsit újat vettünk,a többi jött innen onnan..Használtam vettünk kiságyat,de szinte vadiújnak néz ki.. Mivel drogériában dolgoztam,nagyjából minden megvan..De tuti elmaradt valami...
2011. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi november 17-re vagyunk kiírva és elvileg kisfiú lesz. Csege lesz a neve. Van egy 2 éves kislányunk, úgy hogy még kell egy két dolog. Meg még össze kell szerelni a bútorokat. Rajtam állandó pakolási mánia van, hogy ki ne fussunk az időből. Meg mi lesz ha előbb be kell feküdjek és még nincs minden kész,mert epekőves lettem vele és számíthatók rá.

Mindenkinek jó babavárást.

31 km

2011. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és eddig 4 kg-ot híztam.
2011. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!