Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos véletlen, de ahány...

Biztos véletlen, de ahány novemberre-dec-re kiírt ismerősöm volt, mindenki 2-3 héttel hamarabb szült. Tényleg előbb jönnek ki a téli babák?

Figyelt kérdés
Aki nov-re volt kiírva,és 30. héten a BPD 80-as volt(kislány),mikorra szült a kiírt időponthoz képest?
2010. okt. 11. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia én November 30.-ára voltam kiírva!!Akkor már a kórházban voltam.És December 9.-én császárral született meg a fiam a 41+4.héten!
2010. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :)) Én szültem augusztusban és szeptemberben is , meg februárban... Mind a 4 gyerekem a 38-39. héten született.. a februári a 39.-en. A sógornőm decemberben szült, ő 1 nappal a kiírt előtt, akkor is indították neki...
2010. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én november 30.-ára voltam kiírva és november 25.-én szültem. :)
2010. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Első kisfiammal december 29-re voltam kiirva,január 3-án született meg,megindult magától.Második kisfiammal december 13-ra voltam kiirva,15-én inditani kellett,mert nem indult be.
2010. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...

Anno a kisfiammal november 15-re voltam kiírva és okt. végén született. :-)

2010. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nalunk ez nem jott be.

Ket teli babam van, mindketto csupan 3 nappal jott korabban, mint a kiiras datuma.

2010. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
December 1-jére voltam kiírva a fiammal, november 21-én megszületett.
2010. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
December 31. voltam kiírva a fiammal és akkor is született:)
2010. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így nézzük, nagyon kicsi az esélye, hogy pontosan a kiírt napon szülessen a babád. 1-2 hét +/- teljesen normális és belefér. Ha most feltennéd ugyanezt a kérdést más évszakkal, kb. ugyanekkora arányban lennének a megerősítő és cáfoló válaszok :)
2010. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!