Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nálatok bent lessz a...

Kismamik nálatok bent lessz a párotok/férjetek szülésnél?

Figyelt kérdés
Nekem a párom egész terhesség alatt tiltakozott. Mondván, hogy nem akar sok vért meg ilyeneket látni. Aztán egyszercsak kinyögte, hogy bent lessz :) :) persze ennek én örülök mert én amugy is szerettem volna ha bent van de nem erőltettem. Mitől lehet szerintetek ez a hirtelen változás? Nálatok is volt így?
2013. aug. 21. 20:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
az én párom nem volt bent, végig határozottan mondta h nem akarbejönni én pedig nem erőltettem. majd pedig mikor vajudtam a szülőszobán rájött h mégis velem akar lenni, de már akkor nem lehetett mit tenni.máig nagyon bánja és azt mondta a kistesónál ez nem lesz kérdés.
2013. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%

Nalunk ez nem is volt kerdes soha! Bent lesz a parom es azert mert bent szeretne lenni. Persze ha nem szeretne nem eroltetnem, sot ha menet kozben meggondolja magat es megsem akar bent lenni az sem lenne gond! Es bizom benne annyira, hogy nem akkora taplo,bunko , hogy aztan kocsmaban ecsetelje, hogy mekkorara nyilt ki a p.ncim vagy hogy meddig maszott belem az orvos! Hal Istennek ennel inteligensebb part valasztottam!

Es buszken irom, hogy 33 hkm!!! ;)

2013. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 petera6 ***** válasza:

A terhességem legelején még nem annyira jött ez szóba, de végül úgy döntött bejön. Én szeretném, ha jönne, de ha nem bírja vagy nem akarna bejönni, nem hisztiznék. Jó lenne együtt átélni ezt (is), ennyi mindkettőnk indoka az apás szülésre.

Nálunk sok ismerős, rokon vett részt apás szülésben, és minden férfi nagyon büszkén meséli, hogy ott volt, és mintha kb ők szülték volna meg a babát :) Közben a feleségeikre borzalmasan büszkék voltak szintén. Semmiféle p*na-tágulós, nyögős részleteket nem tartottak fontosnak a sztoriban.

Bizonyos érzelmi és értelmi szint alatt tényleg nem érdemes bemennie a kispapának a szülésre...


Amelyik férfinak fenntartásai vannak, mert rosszul lesz vagy nem szeretné ennyire szenvedni látni a feleségét, azt szerintem jobb nem erőltetni.


Szerintem azért is változhat a hozzáállása, mert ahogy nő a baba a pocakban, részt vesz 1-2 uh-on, baba cuccok kerülnek elő a lakásban, lehet ő is átszellemül kicsit. esetleg neki nem primkó barátai vannak, akik a pultot támasztva p*náznak, hanem jó, közös élményként mesélik el a gyerekük születését.


Ja, és hormonoktól átszellemült, 35+2 hkm vagyok

2013. aug. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Kedves Petera, én vagyok a pultos.

Hidd el, hogy azok a p*natágulós pasik családi körben könnyekig meghatva beszélnek a szülésről, és nagyon büszkék az asszonyra. Te nem hallod, hogy a férfiak egymás közt hogyan beszélnek.

Nekik a női nemiszerv egyetlen funkciójú, és az nem a szülés. Ha érted...

2013. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Az én párom is ott szeretne lenni, pont azért, hogy nekem segítsen. Én nem kértem tőle, teljesen egyedül döntött így. Felhívtam a figyelmét, hogy lesznek/lehetnek "csúnya" dolgok is, erre azt felelte, hogy ez egy természetes dolog és ne aggódjak, ugyanúgy fog rám nézni, mint előtte.

Párodnak esetleg azért változhatott meg a véleménye, mert esetleg tájékozódott az ismerősök körében, hogy ez milyen élmény?

2013. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%
17- es! Mekkora bunkó vagy!!!! 25 hkm
2013. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ :) És biztos vagyok benne, hogy nem fog semmiféle p*na tágulásrol meg ilyenekről beszélni nem gyerekésszel gondolkozik. Az lehet, hogy érdeklődött mert a baráti körünkben már szinte mindenkinek van gyereke. Boldog babavárást és könnyű szülést Nektek :)
2013. aug. 22. 10:14
 28/31 anonim ***** válasza:

A férfitol fugg. Ha nem akar bemenni, akkor nem kell eroltetni (még ha a sok kérésre igent is mond) , mert csak rossz élmény lesz számára.

Az én férjem nem akart bent lenni az elsonél sem és most sem akar. O ezt nem bírná ki. En sem akartam, hogy bent legyen velem.

31 hkm

2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Az en ferjem az elso pertol kijelentette, hogy marpedig o bent lesz a lanyunk szuletesenel...bent is volt, es nem hodegult el, ugyanugy kivan, mint korabban...ha sikerul megoldanunk, a kicsi szuletesenel is ott fog allni:-)


csakazertis: 29 hkm :-)

2013. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia!első bababanal bent volt! És élete egyik legszebb napja volt végig a fejemnel volt így nem látott semmit!most a másodiknal is bent lesz:)

13hkm

2013. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!