Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Bent lesz a szülésné...

Kismamik! Bent lesz a szülésnél férjetek, párotok?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ,,önszántából" vagy inkább a TE kérésedre, ha nem akkor mi volt a ,,kifogás" :D !


29 hkm :D


2013. jan. 8. 11:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem magától bent akar lenni,ki nem hagyna az első babánk születését!:)
2013. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

velem nem lesz bent, nem bírja az ilyen dolgokat, elájulna-hányna :)

így anyukámat kértem meg, hogy legyen bent velem... meglátjuk ő hogy fogja bírni :)

Nálad bent lesz?

2013. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiltakoztam ellene előtte, hogy bentlegyek, aztán mégis úgy alakult, hogy ott voltam végig mellette...bár, császár lett a vége, de nem bántam meg...


egy apuka

2013. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is bent akart lenni a vajúdás alatt is végig velem volt,csak sajnos meg kellett császározni így az ablakból figyelt!:)

Majdnem 3éves kislány anyukája.:D

2013. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem birja az ilyet,de önszántából benn akar lenni.

Barátok és munkatársaink is benn voltak a feleség szülésénél,még császárnál is,ő is benn akar.Bár csak a fejemnél lesz,hogy ne legyen rosszul :)

2013. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Bent akar lenni :) nem kellett győzködni :) Bírja az ilyesmit nekem meg jó is lesz egy kis nyugtatás a részéről :)

31hkm

2013. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült, hogy babánk lesz, mondtam neki, hogy ezt ő sem ússza meg, neki is ott kell lenni, mert nagy élmény lehet neki. Akkor tiltakozott. Most már a 20. hétben járok és már ha kérdezik, akkor mindenkinek azt mondja, hogy bent akar lenni. Hát én nem erőltetem, majd meglátjuk.
2013. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. akkor csak az én párom ilyen "nyápic", hogy nem jön be velem? :D
2013. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
elsö fiamnál nem engedtem neki aztán a kislányunkál ö akart bent lenni igy be is jött és már tudom jo döntés volt most várjuk negyedik babánkat és ha sikerül be jön.)
2013. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem bent volt a párom. Nem kellett meggyőzni, mellettem akart lenni végig. Azóta is azt mondja, hogy ez volt élete legnagyobb élménye! Nekem pedig borzasztóan sokat jelentett, hogy ott van. 1 éves a fiunk.
2013. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!