Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Bent lesz a szülésné...

Kismamik! Bent lesz a szülésnél férjetek, párotok?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ,,önszántából" vagy inkább a TE kérésedre, ha nem akkor mi volt a ,,kifogás" :D !


29 hkm :D


2013. jan. 8. 11:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A kisfiunk születésekor bent volt. Én rábíztam a döntést, de örültem neki nagyon hogy ott volt velem. Igaz megmondtam neki, hogy a vállamnál megáll és ott várja végig. Így is volt. Folyamatosan törölgette a homlokomat, mellkasomat, inni adott, szóval nagyon sokat segített. Bár ő úgy érezte hogy felesleges volt, és csak állt ott. Február 14re várjuk most a kislányunkat. Kérdéses hogy bent lesz e, mert jelenleg külföldön dolgozik és majd csak 10én tud hazajönni. Én nagyon szeretném ha kihúznánk addig, ha esetleg mégsem, akkor édesanyámmal már lebeszéltem hogy bejön velem.
2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy enyyien írtatok!!! :D Nálunk sincs még 100%-ig eldöntve mi is lesz akkor! Én nagyon szeretném ha ott lenne, de mitha látnám rajta a kételyt, hogy talán mégsem szeretne bent lenni. Majd meglátjuk!!!


Boldog babavárást mindenkinek!

Sziasztok :D

2013. jan. 10. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!