Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Bent lesz a szülésné...

Kismamik! Bent lesz a szülésnél férjetek, párotok?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ,,önszántából" vagy inkább a TE kérésedre, ha nem akkor mi volt a ,,kifogás" :D !


29 hkm :D


2013. jan. 8. 11:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Velem nem lesz bent. Nem bírná, így nem is eröltetem.

Gyerektelen kölykökkel és hímsoviniszta vén f@szokkal van körülvéve, így ördögtől valónak tartaná, hogy egy FÉRFI bent legyen szülésnél.

Még az uh-ra sem hajlandó bejönni velem. Már mindent megpróbáltam. Kapott képet is a kicsiről. Amúgy segítőkész lenne

2013. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig ez aranyosan alakul. :)

Mikor még nem voltam terhes, azt mondta nem jönne be, nem bírná.

Az első pár hétben, mondta h bejön, de a tólóknál kimegy, vagy ha rosszul lesz előbb.

Ezután sokan mondták neki h ne jöjjön be nem fogja bírni, na azóta a teljes szülésnél végig bent akar lenni, ha rosszul lesz ha nem :D

30 hkm

2013. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Férjem rám bízta a döntést,azt mondta,legyen úgy,ahogy én szeretném!

Én pedig majd ott és akkor eldöntöm. :)

38hkm

2013. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekem bent lesz,önszántából,mert így szeretné.

Első baba,tehát nagyon kiváncsi.Én is örülök neki,

hogy bent lesz velem.

2013. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Először ő sem akart bent lenni és én sem akartam hogy bent legyen.

Mostmár mind ketten azt szeretnénk hogy együtt csináljuk végig!


30 hkm

2013. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kislányunknál az első hónapokban mindig terelte a témát, ha vki megkérdezte tőle bent lesz-e. Nekem is azt hajtogatta folyton, hogy majd látjuk, messze van még. A 7-8. hónapra eldöntötte, hogy bejön, nem én eröltettem. Az utolsó hetekben együtt megnéztünk egy videofilmet a szülésről, ahol premier plánban látta az egészet, hogy történik. Azt mondta, ha ezt kibírta és egy idegen baba születését végig tudta nézni, akkor a saját gyerekéét főleg (pláne, hogy azt csak a fejem mellől kíséri végig). Nagyon szép élmény volt mindkettőnknek, sírt is a meghatottságtól, mikor megszületett a picink. Utána már persze nagymellénnyel beszélt az egészről és nem is érti azon ismerőseit, akik ki akarják hagyni az êletükből ezt a fontos eseményt. Áprilisra várjuk a kisfiunkat, múltkor rákérdeztem, hogy be akar-e jönni a szülésre, teljesen felháborodott a kérdésemen, mert hogy ez nem is kérdés, persze hogy igen. :-) Utólag már nagyon vagány az én párom is! :-P
2013. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha jókor indul meg a szülés, akkor bent lesz megint. Az elsőnél is önszántából jött be. Nem bántuk meg. Csak ugye most már a lányunkra is vigyáznia kell valakinek.
2013. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Először nem akart benn lenni. És én sem akartam hogy bejöjjön. Aztán ahogy telt az idő, szépen megváltoztattuk az álláspontunkat. Egyébként ő is vértől ájulós fajta, de komolyan.

Csak a szülés elején volt falfehér, pedig akkor még fájások sem voltak. Már biztos, hogy ha lehet, a 2. babánál is benn lesz. Elvégre együtt csináltuk, miért ne lehetnénk együtt akkor is, mikor a világra jön? :)

2013. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Elsőnél ott volt, de szabadon, tehát bármikor kimehetett volna, nem erőltettem - de nagyon boldog máig, hogy ott lehetett! A másodikat sajnos lekéste, mert épp más városban volt - ezt nagyon sajnálja. Most pedig az első fájásnál szólnom kell, mert nem akarja lekésni! :-)
2013. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjem bent volt a szülésnél. Én kértem meg, hogy legalább próbálja meg, ha nem bírja, nyugodtan kimehet! Bírta! Sőt, saját bevallása szerint mindennél nagyobb élmény volt számára a kislányunk születése!

Minden esetre, beszéljétek meg, Ő hogy érzi, mit tud elviselni. Ha csak az "elején" van benn és fogja a kezed, az is nagy segítség! :D

Minden jót Nektek!

28 hónapos nagylány anyukája

2013. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!