Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik! Ti hogy...

25 hetes kismamik! Ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
én nem tudok aludni se este, se reggel, se napkozben. mikor lefekszek elkezd a babám rukdosni olyan erosen és hosszan, hogy sokszor hányingerem van már tole, mivel a gyomromig érzem... állandoan fáradt vagyok, a hasam akkora h nem tudom már a zoknimat se felhuzni, sokszor szédulok, a hátam beszakad. ahogy olvastam, 25 hetesen még nem szabadna ilyenekre panaszkodnom. ti hogy érzitek magatok?
2013. jan. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, hát nálam is pont a 25.héttől lett minden olyan kínlódás...Akkor kezdett el feszülni a bőröm, úgy hogy azt gondolom mindjárt felrobban, meg a hasam alja is fáj, olyan leszakadósan, plusz a combtövembe is nyilallik minden lépésnél...

Dokimnál voltam, többször is, sőt 2 hétig kórházban is, de nem lett jobb, csak még rosszabb........

Kitartás!!! Így búcsúzik tőlem a dokim minden alkalommal, és is csak ezt tudom neked mondani: kitartás, kedves kérdező!

31hkm

2013. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En egyre jobban vagyok, köszönöm! :)

A hasam csak most kezdett nöni karacsony körül, bar most hirtelen sokat. Sajnos elötte mas egeszsegügyi probl-m volt, emiatt tenyleg egyre jobban vagyok!

Mindennap tornaszok föleg hatgyakorlatokat, ahogy varandossagom elött is. A kislanyomat nem emelgetem mar a születese ota, igy ez sem probl. A baba mozgasat erzem, örülök neki, mert elsö babanal nem ereztem. Sajn inkabb a gyerek ebredese, esetleg ferjem horkolasa jelent feladatot ejszaka, de most mar sokkal jobban vagyok, ali-alig van hanyingerem, sokkal kipihentebb vagyok es kevesbe szedülök az elsö 4 honaphoz kepest.

Sokat jarok pisilni, alig valamit. Csak haton fekves okoz szedülest, ilyen tornagyakorlatokat ezert nem csinalok.

24 hkm

2013. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hirtelen hasnövekedes miatt en is erzem, ahogy huz a bör (de nekem ez tenyleg semmiseg az eddigiekhez kepest). A kezdö terhessegi testsulyomat most ertem el, talan a karacsonyi eszel-iszom is hozzasegitett. :)

Nektek hogy alakult a testsulyotok?

2.

2013. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

én 27 hetes vagyok második fiammal.engem a szeméremcsonti fájdalom kínoz nagyon.időnkként ugy érzem magam mintha 100 éves lennék minimum.miután elfekszem akkor még rosszabb.annó elsővel is fájt,de jóval késöbb.a doki mondta h nyugodtan vehetek be rá fájdalomcsillapítót ha már annyira rossz,de sajnos ezzel semmit nem lehet sinálni szülésig.ráadásul első is nagy volt,most is az lesz.ugyhogy az idő majd megoldja :)

ezen kívül a savam szokott sok lenni időnkként,de akkor salvusozok meg eszem a renit meg a tisacidet felváltva,igaz egyik sem használ sokat :( időnkként bejön egy egy gyomorfájós nap.vigyáznom kell mit eszek.paprikás,paradicsomos ételek szinte mind meg kellett vonnom magamtól :(

igazság szerint ezen kívül észre sem vettem a várandósságom múlt hétig.ahogy jöttek mentek ezek a frontok kikészítettek.rengeteget keményedek azóta.

alvásra kedves kérdező próbáld ki hogy ne teljesen vízszintesen aludj,ha meg lehet emelni az ágyat emeljetek,ha nem akkor párnákkal pluszba.nekem sorba jönnek be az újabbnál újabb párnák az ágyba :D fáradtság.nincs egy kis vashiányod?akkor szokott sokszor előfordulni.szédülés:alacsony a vérnyomásod szerintem.ez nekem is van(kopkopkop,egy ideje nem jelentkezett),kávét szoktam inni,védőnő ajánlásával!!!napi 2-t tuti iszok tejjel.ha meg nagyon alacsony csak tisztán egyet lehúzok,h kicsit fellökje.utána már nincs gond általában.

zoknihúzás :DDD nekem sem megy rendesen,és még képekhez viszonyítva kicsi pocakom van.a hátam nekem is sokat fáj,ilyenkor ha lehet elfekszem kicsit.

2013. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja testsúly lemaradt.hát kb 8-10nél tartok most :( elsővel 15 plusszal mentem szülni,most sem szeretnék többel,de szerintem kicsi rá az esély :(
2013. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!