Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik hogyan borotváljátok...

Kismamik hogyan borotváljátok magatokat alul?

Figyelt kérdés

Én ma kipróbáltam a tükröt, de az "eldugott" helyeken maradt szőr:/

Tanácsok?


2013. jan. 6. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
engem a férjem borotvált...
2013. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

engem is a párom szőrtelenít alul :D

a tükör nekem se vált be :/

2013. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tapintással meg emlékezetből csináltam. Ha maradt 1-2 kósza szőrszál akkor így jártam. Annyi senkit sem zavart :)
2013. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elárulnátok nekem hogy minek is a tükör? lehet én vagyok a tudatlan de ha van ilyen kérdés mindig olvasom a tükröt:-) olyankor használjatok ha fazonra vágtok?
2013. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én nem látom már a hasamtól:/

A tükörbe nagyjából látok vamit:D

2013. jan. 6. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Kitapogatom, maradt-e szőr, aztán tükörrel is megnézem,mit sikerült alkotni. :) Elég nehéz így, hogy nem látok semmit, meg kényelmetlen is.
2013. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 'söndörömet' simán elérem a zuhany alatt és tapintással olyan 95%-osra sikerül. A lábszárammal vannak gondjaim, mert nem tudom felhúzni a hasamtól a lábamat :(
2013. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lábam nekem is elég nehézkesen megy. Felteszem a kád szélére és gyorsan lehuzogatom...
2013. jan. 6. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kozmetikushoz járok gyantáztatni. Eddig magamnak gyantáztam, de már egy jó ideje nem látom, és így sokkal egyszerűbb..Összesen kb 10 perc, teljesen csupaszra mindenhol, és az eredmény olyan 2-3 hétig tart.

Ha egyszer kipróbálod a gyantázást, meglátod, hogy ég és föld a különbség...borotválástól megerősödik és szúr.

Nekem még 2 hét után is sima és puha a bőr, soha nem nyúlnék borotvához!

2013. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon szégyelném magam a kozmetikusnál:)
2013. jan. 6. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!