Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hét körüli kismamik,...

25. hét körüli kismamik, hogyan fekszik a babátok? Merre van a feje és a lába? Hogy érzitek magatokat? Vannak panaszaitok? Szedtek vitamint?

Figyelt kérdés

Én amióta megtudtam, hogy átlósan fekszik a pici, jobbra lent a feje és balra fönt a lába, azóta kicsit aggódom, hogy szabad -e az oldalamon feküdni, nem nyomom-e meg a fejét stb.

Különben teli vagyok energiával, csak nagyon-nagyon nagy a hasam, kb mintha a 8. hónapban lennék. Így nehéz forgolódni az ágyban. Nem tudom mi lesz még, hiszen most kezd majd el igazán nőni.


2012. okt. 11. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.A 29.hétben vagyok:)A kislányom még mindig haránt fekszik balra a feje és jobbra a lába.Nekem nagyon szereti,ha oldalt fekszek,olyankor indul be igazán...,viszont sajnos emiatt már nem tudunk összebújni a papájával.:(

A hasam nekem is elég nagyocska 105 cm-es a haskörfogatom,az energiaelosztás változó,van,hogy semmihez sincs kedvem,van,hogy egész nap csinálok valamit.Vitamint a Matruelle-t szedtem az első 3 hónapban és jövő héttől szedem megint.Megbeszéltem az orvosommal,hogy nem hízlaljuk a kicsikét jobban,mint kellene.

Neked mennyi a haskörfogatod?És kislány,kisfiú?

2012. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, feje lenn van a babának és lábai fenn. Szinte mindig a jobb oldalon kidomborodik, most az ultrahangon kiderült, hogy az egész gerince, tehát befelé néz. Kőkeményen feldomborodik, nagyon vicces. Szerintem nem nyomod, én is oldalra fekszem és akkor elmozdul, el tud még simán mászni ha valami nem tetszik neki :)
2012. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes vagyok! Feje van lent lábacskái meg fent! Általában jobb oldalra rugdos vagy dudorodik. Nekem az ágyban oldalt feküdni kényelmes, de hajnal fele kicsit feszül a pocim nehezen forgolódok! De nagy a pocim elégé!

Boldog babavárást!!

2012. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!