Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nálatok bent lessz a...

Kismamik nálatok bent lessz a párotok/férjetek szülésnél?

Figyelt kérdés
Nekem a párom egész terhesség alatt tiltakozott. Mondván, hogy nem akar sok vért meg ilyeneket látni. Aztán egyszercsak kinyögte, hogy bent lessz :) :) persze ennek én örülök mert én amugy is szerettem volna ha bent van de nem erőltettem. Mitől lehet szerintetek ez a hirtelen változás? Nálatok is volt így?
2013. aug. 21. 20:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Egyelőre a nem felé hajlik a párom, és ahogy én ismerem nem is tenne jót neki. Úgyhogy mi úgy gondoltuk a vajúdáskor ő lesz velem, a kitolásnál, szülőszobán meg az anyukám (aki orvos), én is úgy érzem most, hogy ő anyai és orvos mivoltában többet tud nekem ott és akkor segíteni, mint a párom. Egyébként én 2 esetben kaptam valóban őszinte beszámolót a párok tapasztalatáról szüléssel kapcsolatban, és egyik sem volt pozitív. Az egyik hetek múlva is szinte sokkos volt, a másik pedig hónapokra elhidegült a feleségétől, mert nem bírta feldolgozni. Szerintem ha ő magától döntött így, akkor biztos komolyan gondolja, de tényleg nem minden férfi bírja ezt. Szülés videót látott már? Bemelegítésnek lehet, hogy nem ártana, és ha utána is akar menni, akkor nem lesz gond szerintem :)
2013. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Szaszuss ***** válasza:
Férjem már a terhesség elején kijelentette,hogy ő bizony bent lesz. Nagyon örülök neki,hogy ezt is ketten éljük majd át, ez sokat jelent nekem.Kicsit félek az elhidegüléstől, de tudja jól,hogy lefele nem néz csak ha meglesz a kislányunk. :)
2013. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
57%

Őszintén! Hallottak már olyan férfiak közötti beszéllgetést, ahol egy vagy több férfi bent volt a szülésnél, és arról beszélnek?


Ők nem a pillanat meghittségéről, és az asszony hősiességéről beszélnek, hanem arról, hogy 8idézem), olyan hangot adott ki, mint egy bőgő tehén, ennnnnnyire kinyilt a p*nája, a doki könyékig benne volt, stb...


És ez nem ritka eset.


Pultosként dolgozom 30 éve. Hallottam már ezt-azt.

2013. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Szaszuss ***** válasza:
12-es vagyok, attól félek csak,hogy nem bírja végig nézni azt,hogy én szenvedek és nem tud segíteni, de majd meglátjuk ha ott leszünk. Ha nem bírja akkor majd kimegy. :)
2013. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

az én férjem a munkájából adódóan látott már egy csomó csúnya dolgot is (vér, brutál sebek és társai), úgyhogy egyelőre azt mondja, bejön, ez a része tuti nem okoz sokkot neki.


de azért hagyom, hogy ő döntsön, nem akarom befolyásolni. Ha szülök, úgyis az adott pillanatban dönti el szerintem

2013. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Mi azt beszéltük meg,hogy velem lesz (kizárólag a fejemnél) amég bírja. Ha kezdi úgy érezni hogy nem bírja, akkor kimegy.

29+3 hkm

2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó, a kutyát nem érdekli, hogy hány hkm vagy.

Hihetetlen, hogy minden terhes nő úgy írja ezt a kommentje végére, mintha az az aláírása lenne. Valószínűleg a hormonoktól van...

2013. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mi nagyon közel állunk egymáshoz testileg és lelkileg is, voltunk már súlyos betegek sajnos, egymás előtt nincsenek tabuk, és az egészségügyi dolgokat is nagyon jól bírja, fel sem merült, hogy ne legyen ott.
2013. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nem leSZ bent, nem szeretném, egyelőre, ha oda jutunk, lehet megváltozik még a véleményem...
2013. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17! Szíve joga, hogy ír alá, nem? Gondolom gyereket szeretnél, hogy ennyire zavar... Ez az élete legszebb időszaka, muszáj beszólni neki? Nem volt szép dolog tőled!


0 hkm :)

2013. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!