Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan hessegetitek el a...

Hogyan hessegetitek el a nyomasztó gondolatokat?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, és állandóan az jár a fejemben, hogy mi van, ha baja van a babusnak. Egyébként a 3. gyerek és az első kettő is makk egészséges. Fogalmam sincs, hogy miért van ez (remélem nem megérzés), és tudom, hogy azzal ártok, ha ez jár a fejemben. És mégsem tudok ellene tenni. Az elsőnél nem volt ilyen gondom, pedig igazán csak problémás volt a terhességem. A másodiknál kicsit és ritkán jött elő. De most! Rettenetes! Nálatok is volt ilyen?
2009. okt. 29. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Túlságosan kiműveltük magunkat az első terhesség alatt és egy csomó rossz történetet hallottunk más kismamáktól, az lehet a baj. Én is ugyanígy vagyok, szerintem elkerülhetetlen, túl sok az infó... Próbálj ne azon parázni hogy miért vannak félelmeid, a félelmek normálisak, nem hiszem hogy túlzásba vinnéd őket....

Az első gyerekemmel meg sen fordult a fejemben hogy bármi baja lehet, most meg semmilyen vizsgálatnak nem hiszek, csak akkor fogok megnyugodni ha a karomban tarthatom végre:)

36 hetes + 2 éves

2009. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az első babaámat várom,napokon belül megérkezik :O)

Én is tele voltam ilyen gondolatokkal,főleg mikor az 1ik 4Dn vmi nem volt ok,aztán az utánajárás neves dokihoz és á-z átnézte,semmi baja csak a modern uh beárnyékolása...

Az a baj,h már a kismama magazinok is tele vannak olyan storykkal,h van aki szült már és az x-edik baba "lülü "lett!Elszomorító,h ilyenekkel traktálják a pocakosokat,sőőt felháborító!

A tv is tele van ilyen történetekkel,nem telik el úgy egy 7,h ne lenne műsoron vmi kis gyerek-én rögtön elkapcsolok,nem enegedem,h apa is nézze!

Én az első genetikai uh-ig(12hét) nagyon izgultam,de mindenképp genetikushoz szerettem volna menni,nem egy sima uh diagnosztához,így is lett és mindent rendben talált! Csak ajánlani tudom Bp. Istenhegyi Klinika-Dr.Hajdú Krisztina szül.-nögy. genetikus!

Ne izgulj mindenkinek megfordulnak ezek a gondolatok a fejében és végül minden rendben lesz! :O)

2009. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első babánk most tíz hetes. Igazából nekem így semmiféle tapasztalatom nem volt terhességből. De a hasonló gondolatok nekem is elég gyakran cikáztak a fejemben, sőt a férjemében is. De mindig igyekeztem észhez téríteni magam, hogy csak pozitívan lássam, ne fessem az ördögöt a falra! Hála istennek egészséges! De milyen az anyuka -aggódik, nekem még néha most is vannak hasonló gondolataim : hogy jól fejlődik e, meg nehogy valamit rosszul csináljak amivel árthatok neki, meg hasonló. Tehát ezek a gondolatok szerintem nem fognak megszűnni (valahol ez az egészséges), de nem jó túlzásba vinni. A negatív gondolatok vonzzák a negatív történéseket (állítólag). Tehát csak pozitívan!!!!!! :))

Jó egészséget a babához!

2009. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!