Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-11 hetes kismamák hogy...

10-11 hetes kismamák hogy vagytok, nektek is változóak a tünetek?

Figyelt kérdés
Én csütörtökön leszek 11 hetes, pénteken megyek uh-ra, de nálam a tünetek jönnek-mennek, van hogy 2-3 napig állandó hányinger gyötör, sokszor szédülök, szurkál a petefészkem, picit fáj a méhem, alig tudok enni, mert semmi nem esik jól, utána kb.: 2 nap jobban vagyok. A pisilni még mindig sűrűn járok, a melleim pedig már kb.: a 8. héttől nem fájnak, de nőttek, és nagyon eresek lettek, és 1-2 napja néha szúrást érzek a melleimben. Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy érzitek magatokat, és hogy milyen érzések kavarognak bennetek. Én már kezdem beleélni magamat a terhességbe, eddig nem nagyon mertem, mért már volt vetélésem, és a doki is mondta, hogy majd csak a 12. hét után nyugodhatunk meg.
2009. okt. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én betöltöttem a 11.hetet, és ugyanúgy érzem a tüneteket, mint te. A hétvégén eléggé rosszul voltam, most meg két napja épp csak érzem a gyomromat, de ha nem figyelek rá, nem is érzem. A melleim hol fájnak, hol nem. Én ma könnyebbültem meg igazán, mert a mai UHn minden rendben volt. Most már én is el merem hinni, hogy babánk lesz májusban. Kívánom Neked is mihamarabb ezt a nyugodtságot!
2009. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11+1 vagyok és ne is mondd!!! Másfél hétig hihetetlen jól voltam! Plázáztam, vásárolgattam, kedvemre eszegettem! 3 napja full depi, sírhatnék és egy db falat sem megy le! Elmúlhatna már!
2009. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is tegnap töltöttem a 11 hetet,pont voltam uh-n,és megnyugodtam mert minden rendben van a babával:-))remélem már nem lesz baj,lassan itt a büvös 12.hét...A tüneteim :állandó fáradság érzet,álmos vagyok,a melleim fájnak,főként fekvés után,tompa fejfájás,na és a puffadás.És sokat vagyok ingerlékeny mostanában ,mindenen felhúzom az orrom,pedig nem akarom:-((Ti voltatok már a védőnőnél?Nekem holnap kell menni,fogalmam sincs mit fog csinálni...
2009. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagyok, mint Te. Nekem az állandó fáradtság ami a legjellemzőbb, plusz a mellem érzékeny. Hányinger nincs és nem is nagyon volt, egy-egy szagra reagálok érzékenyebben csak.

Ma voltam védőnőnél. Felveszi az adatokat, lemér, vérnoymást néz, vizelettesztet csinál és kérdez és engedi hogy Te is kérdezz. :)

Én is kezdem beleélni magam, de nekem nem a 12. hét lesz a megnyugtató, hanem amikor egészségesen megszületett. Ilyen vagyok sajnos. Nem aggódom túl magam, és nincs semmi "rossz" tünetem. A hasam néha fáj, de már nem olyan mint a mindjárt megjön érzés, hol szúrkál, hol tompán nyom...

2009. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! 10 hetes vagyok! nálam hányinger igen ritka, de szombaton megvolt az első terhes hányásom. ha éhgyomorra reggel beveszem a femibion tablettát akkor nincs semmi bajom egész nap. nap végére felpuffadok ami fura, de székrekedés nincs. mellfeszülés inkább éjszaka és reggel jellemző, a hasam pedig már nem mensi előtti szerűen fáj, hanem szurkál de ritkán. vérzés nincs nem is volt. mivel még a hasam sem látszik ezért el se hiszem hogy babát várok. állandó kétség gyötör hogy vajon minden rendben van e. 18-án megyek a 12 hetes UH-ra.
2009. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a has puffadás az nálam is megvan, meg a hangulat ingadozás, és jövő héten megyek intézni a kiskönyvet. Már alig várom az ultrahangot, én csak a 6. héten voltam, és akkor 5mm volt, kíváncsi leszek, hogy most mekkora lesz, nagyon izgulok már, és persze egy picit félek is!Mindenkinek problémamentes terhességet kívánok_:-))
2009. okt. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!