Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen verzes. Nagyon...

29 hetesen verzes. Nagyon aggodom, jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 29 hetes terhes es ma reggel a wc papiron friss ver volt. Nem sok es az alsonemumon nem volt se elotte se utana, de elmentem rogton a korhazba ahol nstre raktak es megvizsgaltak a mehszajam is. Az nst jo volt es zart a mehszajam is, a doki szerint a huvelybol jott a verzes es nem melyebbrol. Szombaton voltunk egyutt a parommal, ez lehet ok talan. Elengedtek a korhazbol, es eljottem dolgozni de mire beertem munkaba ujra vereztem es erosebben. Felhivtam a korhazat es azt mondtak figyeljem, lehet csak a huvelyi vizsgalat miatt. Elso baba es aggodom. Tortent mar ilyen valakivel?
2013. júl. 15. 03:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9. vagyok, még a 38. hetet végigdolgoztam, és csak utána kezdtem berendezni a gyerekszobát :) Ha nincs baj, akkor lehet tevékenykedni, csak azért figyeld magadon a jeleket, hogy mikor elég.
2013. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!