Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az, hogy 33 hetesen...

Létezik az, hogy 33 hetesen jósló fájásaim lennének? Sokszor görcsöl a hasam, ha lefekszem, hamar el is múlik, de azért aggódom. Szerintetek ez normális vagy inkább beszéljek az orvosommal?

Figyelt kérdés
Kérlek, az írjon, akinek volt hasonló élménye.

2013. febr. 1. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem már most is vannak. De 33 hetesen már nem gond:)


26hkm.

2013. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan görcsöl, az nem jósló. A jósló rendes összehúzódás, pár másodperctől fél percig is eltart, majd megszűnik. Ez ismétlődik rendszertelen időközönként. Sétától, zuhanyzástól elmúlik. Azért jóslófájás, mert hasonlít az igazi fájásokhoz. Folyamatos görcs az nem az, ha jól tudom.
2013. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom ahogy az előttem író írta... 33 hetesen már nekem is volt és úgy valóban h rám-rám tört egy-egy görcs tartott valameddig és aztán elmúlt...de váratlan időkben jött elő szóval nem rendszeres időhöz kötve...én ezeket mindig elkezdtem mérni mert ha rendszereződik akkor baj van...mai napig így vagyok 37 hetesen is...ha neked folyamatosan görcsöl ott szerintem is más van...de ezt doki biztos jobban tudja
2013. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is így elő-előjön..váratlanul..a folyamatos szót itt úgy értettem, hogy napról napra
2013. febr. 1. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mindkét terhességem alatt már a 26-27-héttől végig voltak keményedéseim,jóslóim,sokszor naponta akár 10 alkalommal is...3x2 Magne B6-ot szedtem a terhesség 37.hetéig,nem volt gond,a nagyobb lányom 40+5 napra,a kisebb pedig progis császárral 39+4 napra született,nem volt gond.Ha tudsz,pihenj minél többet.Én nem nagyon tudtam,dolgoztam szinte a terhességem végéig,itt volt a nagyobb lányom is,és még a baba is nagy volt...További boldog babavárást kívánok!!Üdv:Tamy
2013. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2013. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!