Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen verzes. Nagyon...

29 hetesen verzes. Nagyon aggodom, jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 29 hetes terhes es ma reggel a wc papiron friss ver volt. Nem sok es az alsonemumon nem volt se elotte se utana, de elmentem rogton a korhazba ahol nstre raktak es megvizsgaltak a mehszajam is. Az nst jo volt es zart a mehszajam is, a doki szerint a huvelybol jott a verzes es nem melyebbrol. Szombaton voltunk egyutt a parommal, ez lehet ok talan. Elengedtek a korhazbol, es eljottem dolgozni de mire beertem munkaba ujra vereztem es erosebben. Felhivtam a korhazat es azt mondtak figyeljem, lehet csak a huvelyi vizsgalat miatt. Elso baba es aggodom. Tortent mar ilyen valakivel?
2013. júl. 15. 03:04
1 2
 1/11 JnéHN ***** válasza:
Én mindenképpen visszamennék, de legalább is haza pihenni.
2013. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A munka nagyon nem volt jó ötlet. A kórházban nem mondták, hogy munka helyett inkább menj haza pihenni és most már maradj is otthon? Ha a kórházban nem láttak semmit, a baba is jól volt akkor biztosan nincs semmi nagyobb baj. De, hogy ne is legyen inkább otthon kellene feküdni, pihenni most már . Én mikor véreztem nekem egyből mondta a doki, hogy akkor döntsem el, vagy szülésig kórház, vagy megígérem, hogy otthon pihenek.
2013. júl. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szombati együtt lét nem igazán van rá hatással, a vizsgálat okozhat vérzést, de főleg enyhét és inkább barnásat szokott. Az együtt lét után azonnal (1-4 órán belül) jelentkezik a vérzés. (ha jelentkezik) Nem lehet, hogy nem is hüvelyből jött? Székrekedés, erőltetett székelés is okozhat élénk piros vérzést.
2013. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel aktiv verzest nem latott a doki es a mehszaj zarva volt igy azt mondta eljohetek dolgozni is es szoljak vagy menjek vissza ha folytatodik. Aztan vereztem meg mire beertem dolgozni akkor csereltem betetet es azota szerencsere nem. A baba is rugdos. Egesz nap szinte csak ulok a munkahelyen szerencsere megtehetem es holnap holnaputan szabadnapos vagyok es pihenni fogok.
2013. júl. 15. 07:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én a helyedben most biztos hazamennék és lefeküdnék, ha úgy aggódnék ahogy írod....
2013. júl. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 32. és a 35. héten véreztem ugyanígy. Azt mondták, a hajszálerek pattanhattak meg. Második alkalommal 1 hétre befektettek és figyeltek. Pihennem kellett. Amit még mondott a dokim, hogy szedjek nagy dózisban C-vitamint, mert az növeli a hajszálerek rugalmasságát. Tedd Te is ezt, és pihenj sokat! Vigyázz Magatokra!
2013. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mikor véreztem akkor azt mondták pihenjek mert az a legjobb és legtöbb amit tudok tenni, valamint Rutascorbint lehet szedni (főleg C vitamin) mert az segít a hajszálerek megerősödését.
2013. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez lenne a terhességemnek az a pontja, amikortól abba hagynám a munkám és elmennék táppénzre!


Nekem a lányommal vérzés nem volt, csak egy erős epe görcsöm amivel a mentő vitt a kórházba, másnaptól nem is mentem dolgozni! A babám volt az első!

2013. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez történt nálam is 32 hetesen, azt mondták hogy valószínűleg semmi komoly, de befektettek pár napra megfigyelésre, és a zárójelentésen az volt hogy fenyegető vetéléssel voltam bent. Menj vissza a kórházba a biztonság kedvéért! Én sem szerettem ott lenni, de biztonságban éreztem magam és a babát. Ne hagyd magad lerázni! Ja volt bent még egy lány, ő is vérzett, 16 hetes volt. Az Uzsokiban ilyenkor sztem mindenkit befektetnek, nehogy baj legyen. Ja és magnéziumot kellett utána szednem, 4x1000 mg-ot. Végül pont a 40+0 napon szültem, már egy éves a Kisherceg :)
2013. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kulfoldon elek es itt szulesig nem jar semmi ha eljovok ezert 37 hetes koromig terveztem dolgozni mert a fizum vagy tamogatas nelkul nehez lenne nagyon. Persze ha mas megoldas nem lesz akkor muszaj lesz hamarabb. Azota nem verzek es a baba is aktiv. Holnap megyek cukorterhelesre aztan pihenek szigoruan. C vitamint meg veszek be pluszban. Koszonom a valaszokat.
2013. júl. 15. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!