Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a baj? 36hetes...

Mi lehet a baj? 36hetes kismama vagyok a tegnapi uh-án mondta a doki hogy meszesedik a méhlepény! Nagyon megvagyok rémülve! Első baba. A bpd: 90mm volt súly:2500gramm

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ez teljesen normális:) Nekem mindhárom terhességnél már 30 hetesen meszes volt.
2013. júl. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg. Sok oka lehet h meszesedik, de már a végén vagy. 37.betöltött héttől érett terhesség, ne aggód ha most elindulna vagy inditani kéne akkor sem lenne semmi baj vele :)
2013. júl. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak egy hét múlva kell mennem ctg-re addig nem lehet baj??Hogy veszem észre ha leáll a lepény működés?,Éjjel nem is aludtam a félelemtől!Eddig nem volt semmi a terhességem alatt.
2013. júl. 2. 06:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod, az akkor kellene aggódnod ha nem meszesedne. Normális esetben a 30. hét után elkezd meszesedni a méhlepény!!!!!!!!! Ne idegeskedj már!!!!
2013. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uh-n nekem is mondták h már teljesen meszes a méhlepény.Miután megszültem mondta a szülésznő h ilyen szépet még nem látott,nem volt abszolut meszes. Ne aggódj! Boldog babavárást a maradék egy hónapra!:)
2013. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél kuka, ha olyan nagy problémát látott volna az orvos, szerinted hazaenged kórházból? Ilyenkor ez a természetes folyamat. Nincs semmi baj.
2013. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!