Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepény érettsége mitől...

A méhlepény érettsége mitől függ? Milyen tényezők javítanak, illetve rontanak rajta? A kismama tudja ezeket befolyásolni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A dohányzás rontja és az terhesség előrehaladtával is meszesedik élettanilag is romlik a keringés benne.


Nekem 37 hetesen II. fokban volt érett pedig életemben egy szál cigit nem szivtam el.


Javitani nem hiszem hogy lehetne rajta mivel egy idő után elkezd meszesedni visszaforditani nem lehet.

2010. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javítani nem tudsz rajta, sajnos ezt nem tudod befolyásolni.Ahogy közeledik a szülés, úgy öregszik a méhlepény.Emiatt nem kell aggódni, ez egy természetes folyamat.Így kell lennie.A dohányzáson kívül ami még ront a helyzeten:a túlzásba vitt calcium.Én többek között ezért nem nagyon mertem inni pezsgőtablettát. Mert a feleslegtől meszesedhet, rárakódhat.Attól öregszik a méhlepény, hogy meszesedik.Ezért óvatosan a kalciummal!
2010. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon korán meszesedett a méhlepényem. Akkor a következőket javasolta a doki, hogy ne romoljon tovább: sok pihenés, sok folyadék, diétás kaják, hogy ne legyen sok a hízás.
2010. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!