Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 3 kg hízás sok?

20 hetesen 3 kg hízás sok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 13:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó! Én is így álltam 20 hetesen, aztán meg is állt a hízás. Most a 29. hétben vagyok és még mindig csak 5kg plusz van rajtam.
2008. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozzunk vele hány kilót híztunk.:) A lényeg, hogy mindenki jól érezze magát a bőrébe és hogy a kis Pocaklakó egészséges legyen. Nemigaz?:)

Ha nagyon sokat hízik valaki azt úgyis figyelmezteti a doki szerintem. És amint kibújik a pocaklakó visszanyerheti mindenki az alakját egy kis tornával.

Ha meg valaki így nem tetszik magának várandósan, hát van ilyen, de akkor is fel a fejjel, ez csak egy átmeneti állapot!

Boldog babavárást mindenkinek és ne foglalkozzatok a kilókkal, amíg a doki nem mond semmit!;)

2008. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

En az vagyok, aki leirta, mit eszik!

Teljesen igaza van az elottem szolonak :) En most 81 kilo vagyok, es imadom minden percet a terhessegemnek :)

Megusztuk a diabeteszt a dietaval, megeri csinalni, mert egeszsegileg fontos, de igy sem vagyok vekony, de nem baj!

Majd ha megszultunk, letornazzuk, ki hogy :)

2008. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hiúsági kérdést csinál és versenyt a súlyból?!?! Én 13 plusszal vagyok a 32-dik héten. Állítólag nem látszik semmi belőle! Leírva 13!!!! Borzasztó!:))) De ilyen jól még nem éreztem magam állapotos létem alatt! Szerintem ez a lényeges elsőként! Persze nem kell szétfolyni a 9 hónap alatt! De hogyan mondhatná meg egyik kismama a másikról egy számítógépes kérdés alapján, hogy éppen neki mennyi az ideális súly? A súlyát kórosan favorizáló kismama is szült már beteg gyermeket! Nem biztos, hogy a saláta salátával annyira tuti dolog! Mindíg vékony lány voltam és rosszul élem meg a hízást, de ha csoki kell, akkor megeszem! Na ez lehet, hogy egyesek szemében főben járó bűn!!! Én jól érzem magam! Te is ezt tartsd szem előtt! A baba egészsége mindennél fontosabb!!!

Boldog babavárást!

32 hetes kismami

2008. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 hetesen jártam 3 kilónál,átlagosan karcsú alkatról indultam.Mindent eszek azóta is és elötte is.Rengeteg csokit is (azt elötte nem kívántam),no meg lételemem lett a kakaó,napi 1 liter minimum.11 kiló jött fel és már túlhordom.Nem sok a 3 kiló és tényleg egyél azt amit megkívánsz.Nővérem 18 kilót szedett fel,de hamar leadta mindet.Ő 20 hetesen 7 kilónál tartott.
2008. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy orvos mondta, hogy nem szabad általánosítani, hogy kinek hány kiló, mivel más testalkatról, más súlyról indulunk. Ha valaki normál testalkatú, tehát se nem túl vékony, sem nincsen elhízva, akkor a kiinduló súlyának 15-18%-át "szedheti" fel nyugodtan a terhesség végére.
2008. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok!


Elmondom, hogy nálam, hogy volt.

Alapból úgy kezdtem, hogy a terhességem előtt feljött, vagy 6-7 kg mert letettem a cigit.

165 cm vagyok és 62 kg-val kezdtem a terhességemet, a végére több mint 20 kg jött fel. Vacsira mindig beszaladt az a 2 db vajas felvágottas zsemle kakaóval.

Most 10 hónapos a kislányom, és mostanra álltam helyre nagyjából. Persze nem vagyok a régi, mert hatalmas hasam volt, és az nem múlik el nyomtalanul. Legalábbis nekem nagyon csíkos lett a hasam és bőr is maradt rendesen. De ez teljesen egyén függő, kinek milyen genetikai örökség jutott.

A lényeg a lényeg. Arra kell törekedni, hogy minél tovább tudjuk szoptatni a kicsit (a kislányom a mai napig szopizik). Ugyanis, ha hormonálisan rendben vagyunk, akkor a szoptatás alatt le fog menni a felszedett plusz kg.

Amikor elkezd kúszni-mászni a bébi (5-6 hónapos korában)akkor vége a nyugalomnak, mert úgyis feszt utána fogunk szaladgálni, meg pakolni, meg emellett el kell végezni a házimunkát is, úgyhogy lesz zsírégetés rendesen.

A szoptatás kb. 500 kalóriát éget el naponta.

Tehát ha emellett van idő egy kis testedzésre is, és oda tudunk figyelni arra, hogy ugyanolyan egészséges kajákat tegyünk magunk elé is mint amit a picinek adunk kiegészítésként akkor tuti nem lesz baj a súlyunkkal.


Úgyhogy hajrá lányok!

Boldog babavárást, és könnyű szülés kívánok mindenkinek!..:))

2008. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én 20 hetes vagyok és eddig 5 kg-ot híztam, de egyáltalán semmi nem látszik, mármint a babapocin kívül :) így is csak 57 kg vagyok, úgyhogy nem aggódok :) szerintem a 3 kg egyáltalán nem sok!!!
2008. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Nagyon jó az a 3 kiló szerintem. Megkérdezhetem hány kilóval indultál?

Én csütörtökön már 21 hetes leszek. 174 centi vagyok és 55 kilóról indultam, most pedig 63 vagyok. :) Sose voltam ennyi, de eszek rengeteget, meg persze a babucink is növekszik. Derekam még mindig szép vékony, de ha pár hét múlva el is tűnik szülés után majd visszajön. :)

2009. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Menj mar ! Hogy a fenebe lenne sok...! Szerencses vagy !!! En a 25-ik heten jarok es 12 kg hiztam. Azt mondjak nem latszik, de en azert erzem... az igazsaghoz viszont hozza tartozik, hogy 49 kg-rol indultam, (168 cm) ugyhogy eleg vekony voltam. Biztos vagyok benne hogy elerem a 20 kg a terhesseg vegere, de nagyon remelem majd sikerul visszafogynom ! Ugyhogy, szerintem aggodalomra semmi ok !!!
2009. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!