Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen 3 kg hízás sok?

20 hetesen 3 kg hízás sok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Na most sokat irigyek lesznek rád.

Én 20 hetesen 8kg plussznál jártam, szerintem jó és nagyon irigy vagyok.b:))

2008. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szuper!!

En 28 hetesen tartok 4-nel, de nekem dietam van, mert pufi vagyok, 77-rol indultam.

2008. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok.

Pont jó.

2008. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ennyinél (2,5 kg) jártam 20 hetesen, pedig vékonyan voltam. Mindenki mondta, h milyen csini vagyok! Szerintem legyél büszke magadra!
2008. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló:

Csajok le a kalappal!! :)

Hogy csináljátok?????

A 2. válaszoló írna nekem hogy miket eszik???

Köszönöm

2008. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem meg a 19. hetemet, én eddig 1,5 kilót híztam. De csak azért mert az elején lefogytam 5kg-t kb. Úgyhogy szerintem a 3 kiló nem sok, a védőnőm azt mondaná hogy tökéletes.:)
2008. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 20hets koromig semmit nemhíztam,pedig hízékony vagyok-nem kívántam úgy a kaját,na de onnatól,most 16kilonál járok-37hétben szval azért vigyázz vele ,mert ha megjön az étvágy észre sem veszed ,hogy arkódik rám.nekem is azt mondják szinte észer sem veszik.Mondják látszik kicsit demikor megmondommennyit híztam nem hiszik el.De sztem ez már nagyon sok-szerintem..mondjuk a védőnőm szerint nem,meg nagyon vizes is vagyok az is sokat dob rajta...
2008. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
jo nektek én 20 hetes vagyok és5 kg hiztam
2008. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én dec.-ben abbahagytam a cigit, feljött 5 kg; februárban teherbe estem, azóta feljött 8 kg...akkor én mit szóljak ;((
2008. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A masodik vagyok!

Szoval, en terhessegemet megelozoen hiztam 18kg-ot, egy gyogyszer miatt, amit szednem kellett. Mikor teherbe estem, abba hagyhattam, de ekkor 77kg voltam mar (160cm vagyok)

es az orvosom es a vedonom tancsara, h ne legyen terhessegi diabetesz es egyeb szovodmenyek a sok hizas miatt, hasonloan eszem, mint azok a kismamik, akiknek figyelniuk kell a cukrukra, csak lightosabban persze.

Tehat: nem eszem feher kenyeret es semmi ilyen pekarut, csak rozs ill. teljes kiorlesut, es azt is csak reggelire 2 vekony szelet (az elore csomagolt fajta) ra sonka, pari, ubi, paprika, ilyenek.

Nem eszem tesztat, rizst, krumplit, hanem ebedre feher husit, vagy akar sovany disznot, friss salataval (ezt a tescoba veszem, az az elore csomagolt mix, egy hetig elall es nem kell vele pepecselni) de csak kis oliva olajjal mas semmi. Vagy fozeleket ebedelek hussal, tojassal, zoldseglevest, minden szezonalis zoldsegbol nagyon finom! Nem rantom, habarom, hanem kis kemenyitovel suritek.

Delutan gyumi, amit csak megkivanok, pukkadasig! Vacsi virsli, kenyer nelkul, parival, vagy rantotta ugyanigy, vagy az ebedem maradeka.

Semmi cukor, suti, fagyi, ill. diabetikusat lehet, de az draga, ezert meggonodlom mindig :) De van itthon light fagyi, mert azert van, amit muszaj! :)

2008. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!