Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 6,5kg hízás sok?

30 hetesen 6,5kg hízás sok?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal rémisztget, hogy a végére milyen sok lesz majd! Ez is mind a babára, pocakra ment csak. Bocsi a kérdésért, de első baba :)
2011. szept. 14. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az függ attól is,hogy mit és mennyit eszel.Átlagosan 12 kiló megy fel az anyukákra.Én 20 at híztam.A várandóság közepén öt kilóval voltam több,aztán rengeteg édeset kezdtem el zabálni,mert azt kívántam,és nem gondoltam,hogy sokat hízhatok még.Szóval ha veled nem szalad el a ló,akkor nem lesz gond.Meg én fekvésre voltam ítélve,mert keményedtem,szóval,ha teheted járj kismamatornára,de legalább sétálgass minden nap.Ne félj.minden ember más,de azért kordában lehet tartani.Nem kell zabálni,nem kettő helyett eszel.A lényeg a minőség,és nem a mennyiség.
2011. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Oda figyelek az étkezésre, édesség meg a cukrom miatt kizárva, vagyis korlátozva. Remélem nem ugrik meg a végére nagyon a mérleg :)
2011. szept. 14. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

És ha sok, akkor mi van?


Én mindkét terhességemnél 20-20 kilót híztam úgy, hogy alapból sovány voltam, és 8-10 hónappal a szülés után már megint az azt megelőző súlyomnál voltam (49-50 kg).


Nem kell ezzel görcsösen foglalkozni szerintem, manapság paráztatják a kismamákat, feleslegesen...

2011. szept. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj szerintem nem sok.Én összesen 9 kilót híztam és a végére megálltam a hízásban,ugyhogy lehet már te is csak pár kilót hízol.Egyébként meg a baba egészsége a fontos és nem az alakod.Természetesen a 20 kiló hízás sem egészséges de te teljesen normális kategóriába tartozol.

Jó egészséget kívánok!:)

2011. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok! Ugye nem Victoria Beckham-hez mércézünk?! Ne törődj azzal, hogy ki mivel rémisztget, egyszerűen csak érezd jól magad a bőrödben. Egyébként sem a te formásságod a lényeg, hanem a pici egészsége, és ha megkívánsz valamit akkor is edd meg, ha egyébként azt gondolod róla, hogy jaaaaaj el fogok hízni tőle. A szervezet nagyon jól kitalált gépezet, pontosan jelzi, hogy mire lenne szüksége épp a testednek, ha eddig nem híztál el ordenáré módon ebben a hátra lévő két-két és fél hónapban tuti nem fogsz magadra szedni 10-15 kilót! Jó babavárást és jó egészséget Nektek!
2011. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 33 hetesen + 11 kg-nál tartok, úgyhogy szerintem nem sok!
2011. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy csak ennyi "híztál". Ügyes vagy!! Nem kell foglalkozni másokkal buta megjegyzéseivel. A vége meg annyi lesz amennyi. Majd lemegy idővel. Ez egyéni adottság kérdése is, nem csak a táplálkozásé.
2011. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Csak olyan rossz hallani,hogy sokan szörnyűlködnek rajt! De a baba a lényeg, hogy egészséges és szépen fejlődik, őket meg leszarom :))))
2011. szept. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!