Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 és fél hetesen 3,3 kg...

20 és fél hetesen 3,3 kg hízás soknak számít? 53 kilóval kezdtem, most vagyok 56,3!

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok és 7kg-t híztam. 55,5-el kezdtem, most 62,5 vagyok. 5 kg-t a 7.és a 11. hét között híztam mert égett a gyomrom és csak a kenyérfélék használtak valamelyest. A védőnő szerint nem gáz, a végére 12-14 kg teljesen jó. Az első terhességemnél 22kg-t híztam és az utolsó 1,5 hónapban semennyit sem szedtem magamra ezért gondolom most is így lesz de nagyon vigyázok, hogy 15kg-nál ne legyen több a végére.
2011. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy most vagyok jó súlyban, nem vagyok vékony és dagi sem, pont jó. .) Eddig mindig piszkáltak, hogy biztos nem adnak enni stb...:) 168cm vagyok.
2011. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te mázlista!!! Az egész terhesség alatt 12 kg a normális testsúlygyarapodást. Ezt átlépni necces a dokik szerint, de sokan átlépik és mégis teljes életet élnek. Vannak akik alig v egyáltalán nem híznak, az sem gond. Anyukám esetében -7 kg volt a terhesség kezdetéhez később és mégis egészségesen születtem. Te azért vagy mázlista, mert nem hiszem, h még sokat szednél fel a második félidőben, így kb az egyetlen súly ami rajtad lesz, az a baba lesz és azt kb egyszerre le is adod.
2011. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességem alatt 6 kg-ot híztam, 3750 grammos volt a babám.Pont félidőben is vagy,úgyhogy nem sok.
2011. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok :)
2011. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!