Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek aki masszőrként...

Van közöttetek aki masszőrként dolgozik? Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok.Mióta megtudtam,h terhes vagyok nem masszírozok.Tegyük hozzá,h volt előtte egy vetélésem,meg veszélyeztetett voltam a 16.hétig.

Most már minden rendben van,bármit csinálhatok.

Nem azt mondom,hogy napi 8 órát dolgoznék,hanem minden nap mondjuk 1-1,5 órát.

Ti bevállalnátok a helyemben?



2013. jún. 25. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy normál terhességnél bevállalnék ennyit, de így, hogy veszélyeztetett voltál, az orvosod véleményét mindenképp kérd ki.
2013. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő szerinte,mindent lehet,akár futhatok is.

Kicsit fura nekem.

2013. jún. 25. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem van masszőri végzettségem,de nem abban dolgozok főállásban,csak mellékesen csináltam terhesség előtt.én azonnal abbahagytam,mert veszélyeztetett voltam,és nem is kezdtem újra.azért 21 hetesen már félidős vagy,van is pocakod,és azért elég nagy erőt kell kifejteni,meg állni kell

tehát egész nap nem csinálnám.viszont ha a doki rábólint,és én is úgy érzem,napi egy embert bevállalnék,az csak egy óra

2013. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szép szakma, s nem is azzal lesz gondod, hogy bírod-e az iramot, mert azzal nincs gond még sokáig. Egyszerűen nekem is félidő után nem sokkal nőtt ki a hatalmas pocakom. :)

Nem vicc, konkrétan ebben a munkában szerintem akadályozni fog. Legalábbis én a 30. héttől már mosogatni is alig tudok.

2013. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is masszorkent dolgoztam az egyetem mellett, 3 honaposan hagytam abba a munkat mar nehezemre esett a tulsulyos vagy tul izmos emberek gyurasa.. talpmasszazst vagy arc fej masszazst meg bevallalnek a helyedben de egesz testet mar nem..
2013. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jún. 25. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne folytasd,pihenj használd ki az időt,mert 28 hét után lehet aludni sem fogsz tudni és mindened fájhat.A maszirozás fáraszto és túl sok energiát el vesz.Most ezt fordítsd a babádra.
2013. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!