Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bevállaljam?...

Szerintetek bevállaljam? Kérlek ne vessetek meg.

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy sráccal egy 7végén megtörtént a dolog,de védekeztünk óvszerrel(áll.ellenőrizte,de nem volt "baj") picit részeg volt így nem tudom észre vehette volna-e.Majd rá pár nappal összejöttem azzal a sráccal akibe nagyon szerelmes vagyok.Vele is lefeküdtem,de vele nem védekeztünk vagyis megszakítással.Majd kiderült h 5 hetes terhes vagyok...Kitől lehet,nagyobb esély?Megtartsam?
2011. júl. 26. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképp tartsd meg, de legalábbis ne itt bocsásd szavazásra a benned növekvő emberke életét. Ha többen mondják, hogy vetesd el, akkor holnap rohansz elvetetni? Hány éves vagy?

A kérdésed többi részére meg egy apasági vizsgálat mond biztos eredményt, de találgatások szintjén szerintem a 2. apuka az esélyes.

2011. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha ez segít... Minden hó 20án jön meg általában (van mikor 19,21,22...nem mindig pontos) 6-7napig van meg!És a hónap elején(6. fele) vettem be esemény utáni tabl. Esetleg ha ezek számítanak!? 32éves aggodó nő :-(
2011. júl. 26. 15:08
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel...csak tanácstalan vagyok és érdekel h erről ki mit gondol!
2011. júl. 26. 15:09
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Akivel óvszerrel csináltad,nagyon kicsi az esély a terhességre.

Én abortusz ellenes vagyok!!

Lehet erre a kérdésre nem is szabadna reagálnom.

Hogy a te esetedbe mi lenne jó azt csak te tudhatod.

2011. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha a körülményeid olyanok, hogy megengedhetsz egy gyereket magadnak - van lakásod, biztos anyagi háttered -, akkor a helyedben, 32 évesen mindenképp megtartanám, akárki is legyen az apa. Egyébként a második jóval esélyesebb.
2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Hát először is annyit szeretnék mondani, hogy elég felelőtlen vagy. Ne haragudj, nem akarlak bántani, de 32 évesen hogy juthat eszedbe, hogy nem védekezel? Mert a megszakítás nem védekezés. Mindegy, nem ezt kérdezted. A kérdésedre az a válaszom, hogy: Ha meg tudsz adni a babának mindent, ami szükséges, ha van rendes munkád, lakás a fejed fölött, -esetleg szülői vagy családi segítséged-, akkor mindenféleképpen, hiszen az a kicsi nem véletlenül van a hasadban. Ha nem tudod mindezt biztosítani, akkor ne tartsd meg.

Amúgy nekem is a 2. pasi az esélyesebb.

2011. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Tehát jún 19-21ig valahol megjött a menzid, te 6án bevettél egy tabit, júli3-5körül van esélye a fogantatásnak.

Akivel védekeztetek, azzal kicsi az esélye, de ki tudja.

Hát melyik volt közelebb 3-ához a "gumis" vagy a "Ő". AZ az apa...

Hogy megtartsd a kicsit nem a mi hatáskörünk eldönteni, nem egy tárgy, akit csak úgy el lehet dobni akár még kis sejtkupacként, akár más születése után.

A legtisztább az lenne, ha elmondanád az apajelölteknek, mi is a helyzet. Benne van a pakliban, hogy elhagy a "Ő"... de ez per pill 3emberes probléma...

2011. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudja mind2...az első azt mondja nem tartja magát esélyesnek erre mert ellenőrizte(de ezt mondhatja mentegetőzésből is) a 2. az "Ő" az meg azt mondja h belül azt érzi h az ővé h engem szeret akár mi is legyen és h ne vetessem el. H kivel hogy? hát 3-4én az 1-vel és 6,8 a 2-kkal! Csak kíváncsi vagyok kit tartotok esélyesebbnek,nem ez által döntök.Am. nagyon szeretném ezt a babát(minden megvan hozzá) mert vmiért úgy érzem nem hiába sikerült így és h a 2-é(de lehet azért érzem így mert őt szeretem)
2011. júl. 26. 15:38
 9/15 A kérdező kommentje:
am. a peteérést nem zavarja az esemény utáni tabl.?
2011. júl. 26. 15:40
 10/15 anonim ***** válasza:

pont úgy írtál mintha egy 15 éves csitri lennél

istenem egy felnőtt 32 éves nő vagy!!

a 15 éves tini lányok tesznek fel ilyen idióta kérdést.


32 évesen még jó hogy megtartanám

gondolom rendelkezel megfelelő anyagi háttérrel

meg a korban is benne vagy, és ha az apa is azt mondta tartsd meg ha az övé, akkor miről beszélünk?..

32 évesen nem tudod ezt eldönteni?....

2011. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!