Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bevállaljam?...

Szerintetek bevállaljam? Kérlek ne vessetek meg.

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy sráccal egy 7végén megtörtént a dolog,de védekeztünk óvszerrel(áll.ellenőrizte,de nem volt "baj") picit részeg volt így nem tudom észre vehette volna-e.Majd rá pár nappal összejöttem azzal a sráccal akibe nagyon szerelmes vagyok.Vele is lefeküdtem,de vele nem védekeztünk vagyis megszakítással.Majd kiderült h 5 hetes terhes vagyok...Kitől lehet,nagyobb esély?Megtartsam?
2011. júl. 26. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolso... szerintem az is :) A felnott nok nem kerdeznek ilyent es nem azt mondjak hogy sraccal... erezheto a kamuszag
2011. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

már én is arra gondoltam

meg hát aztán szerintem nem ír egy 32 éves nő olyat hogy

nagyon szerelmes vagyok,-..

2011. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én csak egy véleményre voltam kíváncsi nem arra kértelek h döntsétek el.Az érdekelt h erről ki mit gondol.És az h ki mit hisz a koromról már szoc.probléma.Már bánom h feltettem,sok a rosszindulat...azért köszönöm!Bár annak ellenére h "én vagyok 15 éves" mégse kaptam érett válaszokat és nem sokan értették a kérdést sem,mert nem is arra válaszoltak!

További szép napot!

2011. júl. 27. 13:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 2. esélyes, és ha ő is azt mondja hogy tartsd meg és szerinte is az övé akkor hol a gond? :) Ha megszületik akkor pedig ott az apasági vizsgálat.

Ird meg hogy hogy alakult a dolog engem érdekelne. :)

2011. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm a normális választ!
2011. júl. 27. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!