Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen fajta tusfürdőt...

Ti milyen fajta tusfürdőt visztek be a kórházba?

Figyelt kérdés
30.hét közepén járok,elkezdtem összerakni a kórházi csomagot,a védőnő mondta h ne vigyek magammal erős illatú kozmetikumot,egyébként sem preferálom őket de milyen tipusút vigyek?Írnátok márkákat amit lehet,ami nem okoz gondot szoptatáskor?Én a Dove termékcsaládra gondoltam,tusfürdő,szappan,golyós deó..azt lehet?
2013. jún. 6. 22:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban kapható mosdókenőcsöt fogom vinni magammal annak semmilyen illata sincs. Ja és nem utolsó sorban szinte ez is a legolcsóbb a középkategóriás tisztálkodási szerek közül, valamint semmilyen allergén anyagot nem tartalmaz. Szerintem a legjobb választás.
2013. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Alapból mióta terhes vagyok nem bírom a szagokat,illatokat.Eső babámnál ez elmúlt 12. hét után.Ott olyan pici Níveát vittem,mait DM-ben lehet kapni repülőre felvinni.Most viszont nem múlt el az undorom,és még az illatmentes tusfürdőnek mondott(pedig van szaga-büdös picit nekem)allergiás az orrom.Ezért ráálltam a természetes szappanokra.Jelentéktelen kellemes szinte szagtalan illatot árasztok.Kórházba is azt viszek.20 hetes
2013. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
én dove-ot viszek, azt a klasszikusat
2013. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!