Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a fajta babakocsi használha...

Ez a fajta babakocsi használható újszülött kortól?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

A google forditoval at forditottam de ott nem irja,par hozzaszolasbol arra kovetkeztettem hogy ujszulott kortol hasznaltak oket.De nem vagyok benne biztos.Valaki esetleg ert hozza? Koszonom elore is!


2013. ápr. 17. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudok franciául, de aminek a nevében (pl. második) sport van, az szerintem nem, az elsőnél meg van alul olyan, ahol van hozzá hordozó, lehet az a verzió használható
2013. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőt újszülött is használhatja..


hauck citi


[link]

2013. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a Hauck igen!(az első kép)
2013. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!Akkor Hauck Citink lesz!:) Anyukamektol kapjuk es o kuldte a linkeket(Franciao.ban lakik) es most tanulja a nyelvet..En meg szinten nem tudok,csak mashol nem talaltam rola infokat,de tenyleg koszi!:)
2013. ápr. 17. 14:19
 6/7 anonim válasza:

[link]

Mi tőlük vettünk, itt is vannak jók, jó árben.

Nagyon segítőkészek.

üdv

2013. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Tenyleg jo arban vannak!De sajnos en Skociaban elek,igy otthonrol nem tudjuk megvenni..
2013. ápr. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!