Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen fajta tusfürdőt...

Ti milyen fajta tusfürdőt visztek be a kórházba?

Figyelt kérdés
30.hét közepén járok,elkezdtem összerakni a kórházi csomagot,a védőnő mondta h ne vigyek magammal erős illatú kozmetikumot,egyébként sem preferálom őket de milyen tipusút vigyek?Írnátok márkákat amit lehet,ami nem okoz gondot szoptatáskor?Én a Dove termékcsaládra gondoltam,tusfürdő,szappan,golyós deó..azt lehet?
2013. jún. 6. 22:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Illatmenteset vittem én is.
2013. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És az Alterra?A Rossmanba van illatanyagmentes termékcsalád?
2013. jún. 6. 23:26
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem az rossmannos natúrkozmetikum opció és talán illatmentes is. demég van 10 heted, ha arra jársz nézd meg v kérdezd meg egy eladótól :)
2013. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tök mindegy. Sokkal fontosabb, hogy ne fújj a nyakadra pl parfümöt, mert az tényleg erős. A tusfürdőd illatát meg úgyis meg fogja szokni a baba.
2013. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nekem Palmolive Sensitive volt de csak érzelmi okokból:)) A férjem ezt vette nekem az első babám születésekor (nagy rohanásban kimaradt a csomiból) és annyira összekötődött a gyerekágyas napokkal hogy csak azt vettem második harmadik babámnál is. De ennek érzelmi oka volt, meg én nagyon szagérzékeny voltam terhesen is, utána is a szoptatás alatt szóval sok olyan tusfürdő volt amitől rosszul voltam olyat nyilván nem vettem, akármennyire is hypoallergén mondjuk.

Meg nekem azt mondta a védőnő is hogy mondjuk olyat nem biztos hogy érdemes venni és ráállni amit amúgy utálsz mert lehet hogy jó esetben 1 évig vagy akár tovább is szoptatsz. Tehát ha nem túl erős nem parfümös és intenzív illatú a tusfürdőd (nekünk otthon ez a joghurtos fa volt, meg baba meg a teljesen sima egyszerű kék dove) akkor maradhatsz annál is, a baba azt azonosítja be anya szagként vagyis azt IS a saját illatodon kívül (mert azért ezek a tusfürdők olyan hú de sokáig nem maradnak meg a bőrön).

De ha így kifejezetten előre gondolkozom és nincs gondom egyikkel se és anyagilag is megengedhetem én babét vettem volna, annál semlegesebb illatot nem tudok elképzelni:)

2013. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én a fiammal nem is tudom mit vittem be, azt tudom, hogy mindig váltogattam mind a tusfürdőt, mind a deót(rexona, dove, nivea), sose volt bajom, hogy a kicsi megismer-e az illatom miatt.

A lányommal gabi fürdetőt vittem(allergiás volt rá a fiam, és fogyjon már el), utána meg itthon palmolivot használtam.

Itt se volt gond az illatok miatt, még akkor sem, amikor kómásan a párom axe-val kezdtem el fürdeni:D

2013. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Baba méz és mandula, volt illata de csak ezt használom itthon is így gondoltam a babámat sem fogja zavarni, meg hozzá kell szoknia mert itthon is azt használja az egész család.
2013. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
En Adidas tusfurdot vittem, semmi gond nem volt vele. A mai napig van egy kicsi az aljan, szagolgatni szoktam neha es elojonnek az emlekek :)
2013. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Vmi antibakteriális tusfürdőt vittem. Talán BardoLife, vagy mi...

Sztem Dove-ot is vihetsz, de én inkább vmi antibacisat választanék, pl Lifebuoy.

2013. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
DM babylove termékekre állunk lassan teljesen át, mert azt fogom a babának is venni, és nem akarok külön felnőtt és gyerek cuccot venni. Azt viszem magammal. 33hkm
2013. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!