Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, nagyon...

Amióta terhes vagyok, nagyon pattanásos az arcom és a hátam! Mit ajánlotok, mit használjak ellene?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használt :( Viszont, ahogy megszületett a baba, rögtön el kezdtek múlni és pár nap múlva egy darab sem volt :)
2013. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam, én is így néztem ki, és fel is tettem kérdést ezzel kapcsolatban. A válaszok mindegyike ez volt: ez van, így jártál, ez terhességgel járhat, nem tehetsz ellene semmit.

Hát kb. így is volt...Terhesen sok mindent nem lehet magunkra kenni, tehát már ezért is nehéz, plusz ugye olyan hormonális "zavar" van, ami fokozza a pattanásos állapotot, és hiába akarsz tenni ellene.


Amit esetleg kipróbálhatsz: Brado Life antibakteriális tusfürdő. Én ezzel mostam az arcomat, illetve ami még jó lehet az a Sudocrem (babapopsira szokták kenni, de a pattanásokra is hatásos lehet). S ezek ártalmatlan szerek, tehát terhesen is lehet használni.

2013. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon kaptam hasonló panaszomra fél éve egy jó tanácsot és bevált. Afrikai fekete szappant használj a mosakodáshoz. Nekem nagyon sokat segített, azóta sem használok mást. Teljesen természetes, így veszélytelen. Bioboltokban vehetsz, pld. a Herbáriában.
2013. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy terhesség előtt milyen volt a bőröd, bőrtípusod?
2013. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A terhesség elött az arcomon néha, néha egy- egy pattanás volt. Máshol tök szép, tiszta volt a böröm. Gondolom, hogy szülés után elmúlik, de addig jó lenne vmi "csodaszer". Ezt a fekete szappant ki fogom próbálni, hátha... :)
2013. ápr. 21. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert nekem sajnos alapból problémás a bőröm, a hátam tiszta pattanás, az arcom még istenes.


Nemsokára tervezzük a babát, és kíváncsi voltam, mire számíthatom.

Bár rám lehet jó hatással az ösztrogén hormon.


Ezt a szappant én is ki fogom próbálni! :)

2013. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg akinek pattanásos a böre alapból, annak terhesség alatt kitisztul. De ugye ez sem 100%...
2013. ápr. 21. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ronda volt az arcom, terhesen meg még inkább. Őszintén szólva hiába vártam a csodát.

Most már 2,5 év eltelt szülés óta és szépült az arcom valamennyit, bár már én szerintem örök tinédzser maradok. :)

Akinek csak terhesen lesz csúnya a bőre, annak azért szülés után csak-csak elmúlik.

Addig meg próbálkozz természetes kozmetikumokkal. Hátha.

2013. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 26 hét körül kezdtek múlni. Jártam bőrgyógyásznál, használtam méregdrága csodaszereket, de semmi nem használt. Szerencsés vagy, mert most talán egy kis napsugár segíthet valamit, persze túlzásba vinni nem szabad, de alap esetbe nekem mindig bevált a pattanások ellen. Ja és ha kibírod lehetőleg ne piszkáld őket! Én nem bírtam ki és most a helyükön barna kis sebhelyek vannak, nem tudom mikor múlnak el :/
2013. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Húha!Már bocsi,de kicsit örülök hogy nem én vagyok egyedül.Mindenhol azt hallottam,hogy kismamáknak gyönyörű lesz a bőrük.Na nekem ha lehet még rondább mint valaha. Első babánál is az volt.Most is.Egy ismerősöm szerint lányomnál félidő után kezdett elmúlni,én nem így emlékszem,na mindegy.

Most 13 hetes vagyok eddig semminek a szagát/illatát nem bírtam tehát nem raktam magamra semmit,viszont nem is bírtam,hogy ne piszkáljam őket.Na ettől még rondább lett..Most mintha szebb lenne egy fokkal,lehet a friss levegő,napfény segített.Alapból sem tökéletes a bőröm,egy cikluson belül kb két hétig csúnyább,2 hétig szebb.Sajnos én még nem találtam ellenszert.

2013. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!