Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hónapos terhes vagyok....

14 hónapos terhes vagyok. Sötétbarna hajat szeretnék mert megyek esküvőre. Milyen hajfestéket használjak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikben minél kevesebb az ammónia.
2008. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
állítólag minnél sötétebb, annál károsabb.
2008. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem árt. Nekem terhesen volt lila hajam is, aztán utána átfestettem feketére. Most hat hónapos a kisfiam, és semmi baja nem lett tőle. Szóval amilyet csak akarsz.
2008. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt javasolta,csak szinező.Én a terhesség elejétől azzal kenetem minden hónapban egyszer és jó.
2008. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább szinezőt használj, mint festéket.
2008. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok,igazán köszönöm a hasznos infót!Nagyon kellemes,és szép baba várást kivánok!!
2008. ápr. 23. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos????:)Nyugodtan befestheted a hajad,azt már mondjuk én is hallottam,hogy a feketében van a legtöbb rákkeltő anyag,de nem tudom ennek van e vmi igazságalapja,szerintem nincs,mert én fodrászatban dolgoztam,ott már hallottam volna róla.És az előző terhességemnél,és most is festettem a hajamat a terhesség alatt(feketére)és semmi bajunk nem lett.Pedig egyszer amikor festettem(Kb 15hetes lehettem),azt hittem balzsam van benne,és jól beleslukkoltam a festékhez keverendő adalékba.Akkor mondjuk megijedtem,de szernecsére semmi baj nem lett.Csak arra figyelj,hogy szellőzés legyen festés közben.Ne lélegezd be sokáig semmilyen festéknek a szagát....31hetes kismama
2008. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Á bocsi!14 hetes vagyok!Miket tudok írni:)Ez a terhesség elvette a józan eszemet is:)"Vicceltem"
2008. ápr. 23. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia fodrász vagyok és 37 hetes nyugisan fesd 4-6 hetente olyanra amilyenre akarod 21 századba vagyunk könyörgöm ezek a festékek/persze a jó minőségűre gondolok/többet táplál mint károsít az én hajam mikor a nagylányommal voltam terhes feketéből a vörösön át a szőkéig minden színben pompázott.szióka
2008. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike!Akkor be is festem:)Szeretnék csinos kismami lenni,szép hajal,sminkel stb:)Ennyi nekünk is jár:)Minden kismaminak szép babavárást!
2008. ápr. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!