Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen hajfestéket...

Szerintetek milyen hajfestéket használjak?

Figyelt kérdés

[link]

A képen látható festéket használtam eddig, az ilyen színű hajamat szeretném most barnára festeni de sötétbarnára, vagy gesztenye barna féle árnyalatot szeretnék... Attól félek, hogy ha barnával festem akkor a szőke azt ledobja, de ha sötétszőkével, akkor az barna lesz?


2011. jún. 30. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többszöri festés után nem fogja ledobni. Mindenképpen valami gesztenyebarna, karamell stb (tehát picit vöröses) árnyalatot válassz. A hamvas árnyalatoknak (jeges akármicsoda) zöldes árnyalat lehet a vége, ha ilyen kiszivatott hajra fested.
2011. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőre olyan festéket vegyél amilyenre szeretnéd festeni, tehát ha sötétbarnát akarsz akkor olyat vegyél amire az is van írva, mivel ha ennyire világos hajra festesz elsőre szerintem nem egészen lesz olyan sötét, szóvál 2-3x át kell majd festeni hogy megmaradjon mert tényleg ledobja kicsit, de később mindig 1-el világosabbat vegyél mert tapasztalataim szerint mindig sötétebbet kapsz mint ami a dobozon van. De lehet hogy már a 2. festésnél elég az 1-el világosabb árnyalat, mert az is lehet hogy fekete leszel ha folytatod sötétbarna nevű cuccal. Legalábbis én így jártam. Remélem tudtam segíteni :)
2011. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen köszönöm a segítséget.. azért gondoltam én is a sötét barnát, mert pont erre gondoltam h úgy is világosabb lesz.

de am. ilyen színű hajat szeretnék. [link] de akkor most 1.-re még ne ezzel ugye?

nagyon félek hogy jó színe lesz e? :s arra is gondoltam hogy sötét szőkével, mert ismerek olyat akinek a sötét szőke barnára fogja be haját. sötétes barnára

2011. jún. 30. 20:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam először ezzel kellene [link] ez sötétebb és ha le is dobja, annyira nem lesz világosabb.. szerintnetek? :S
2011. jún. 30. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Fesd be így, ezzel, aztán a világosabbal (ha már ledobta.) Az eredeti hajszíned világosabb, vagy olyan színű, ugye, mint ezek a festékek?
2011. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eredetileg sötét szőke vagyok, most világos.
2011. jún. 30. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: szerintem amit harmadiknak linkeltél az jó lenne első festésnek és akkor másodiknak már jöhet az amit szeretnél, de ez mondjuk attól is függ hogy ha már az első festés után mostál párszor hajat akkor milyen szín jön ki. Szóval előre ne vedd meg a festéket :D Amúgy valami vöröses beütést is szeretnél? mert akkor meleg árnyalatút vegyél semmiképpen se hideget.
2011. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azon annyira nem gondolkodtam, de nagyon megtetszett ez a két szín :)
2011. júl. 1. 09:11
 9/11 anonim ***** válasza:
A g4-es palette-nek vöröses beütése van :) Elsőnek ne azt fesd rá a hajadra mert világosabb vörös leszel.
2011. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
először a G3-asat gondoltam. :)
2011. júl. 1. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!