Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hajfestés?

Terhesen hajfestés?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok , és már szörnyen néz ki a hajam...Felül a tövénél már látszik , hogy kicsit világosabb barna...eddig mindig kicsit sötétebb barnára volt festve most is olyanra szeretném.Kérdésem , hogy szerintetek jó ötlet-e befestetni , persze én Palette Color Mousse hajfestékre gondoltam , vagy valami hasonlóra amit csak rövid ideig kell a hajon rajta hagyni.Természetesen ilyen orvosi féle arcmaszkot vagy szájmaszkot vagy micsodát felvenném arra az időre.Vagy még így is elég kockázatos és inkább hanyagoljam a dolgot?:S

2013. ápr. 21. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:

mind a 3 gyereknél festettem a hajam


nem vettem semmit sem fel magamra

a hajfesték tudtommal nem megy át a gyerekbe

2013. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hajfesték szagától se lesz baj?Vagy az ilyen hajfestékeknek nincs is olyan hidrogén szaguk?
2013. ápr. 21. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
mert szerinted a méhedben van a hajad? -.-" elárulom a haj az a fejed tetején levő ÉLETTELEN szőrzet. és keratinból áll meg némi vízből.
2013. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 palacsinta1992 ***** válasza:

Sokan festik a hajukat, illetve sminkelik magukat, mint pl. a modellek. Szerintem csak arra kell odafigyelni, hogy ne nagyon szívd be azt a büdös intenzív szagot.Talán az zavarhatja a babát, de semmiképpen nem árt neki.

21hetes kismama.

2013. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem én , csak a nőgyógyászom beleültette a fejembe , hogy a hajfesték szaga az olyan , mintha "szipuznék..."Azt mondta , hogy ennek a beszívása ugyanolyan káros , sőt károsabb , mint a cigaretta füstté...
2013. ápr. 21. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:

spec az enyémnek nincs olyan szaga

sőt a mostani ammónia menteseknek sincs

2013. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval tapasztalatból író kismamák szerint , nem káros...mondjuk a nőgyógyom is tud túlozni pár dologban elég rendesen...:D Köszönöm az ediggi válaszokat!
2013. ápr. 21. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes a hajfestés a terhesség alatt, nyugodtan befestetheted.

Amúgy sem maga a festék, hanem a festés közben keletkezett anyagok, amik kiszabadulnak a levegőbe, azok lehetnek veszéllyel a kismamára nézve, viszont ha jól szellőző helyen van csinálva a hajfestés, akkor az nem jelent gondot.

2013. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

anyukám fodrász, terhesen is dolgozott majdnem végig (és akkor még elég ütős hajfestékek voltak), semmi bajom :)


babát várok, a nődokim szerint festhetném, ha akarnám, de végül is lenőtt, és végül megtetszett az eredeti hajszínem. Bár már vagy 15 éve nem láttam :)

2013. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ananke ***** válasza:
Rengeteg fodrász dolgozik kismama ként,és semmi baja senkinek.
2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!